בית חולים הרצליה מדיקל סנטר HMC

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

בית חולים הרצליה מדיקל סנטר HMC

בית חולים הרצליה מדיקל סנטר HMCבית החולים הרצליה מדיקל סנטר הוקם לפני קצת יותר מ- 25 שנה, לא רחוק מחוף הים של הרצליה פיתוח. מטרת בית החולים הייתה להקים בארץ מוסד רפואי ברמה גבוהה ממה שהוכר בישראל ולמשוך חולים מישראל ומחו"ל.

בית חולים הרצליה מדיקל סנטר מציע שירותי רפואה שכוללים מספר חדרי ניתוח מתקדמים, שירותי כירורגיה פלסטית, ארבע מחלקות אשפוז וטיפול נמרץ, מספר מרפאות מומחים, מכונים, מרכז לרפואת לב, מחלקה בינלאומית ועוד.

חדרי ניתוח

חדרי הניתוח של בית החולים מבצעים את כל סוגי הניתוחים המבוצעים בכל בית חולים גדול אחר בישראל. סוגי הניתוחים כוללים ניתוחי לב, ריאה, השתלות, כירורגיה כללית, ניתוחים אורטופדיים, גניקולוגיה, ניתוחים פלסטיים ועוד.

בית החולים מספק שירותים של כירורגיה פלסטית החל מניתוח אף, אוזן, ניתוחי עפעפיים, מצח, גבות, מתיחת פנים וצוואר, פלסטיקה של הפנים בשיטה של קילוף או פילינג של העור, מתיחות בטן, שאיבות שומן, שחזור ותיקון של פגמים מולדים כמו שפה שסועה, תיקון צלקות וטיפולי לייזר להסרת כתמים, או טיפול בכלי דם בולטים.

מחלקות אישפוז

מחלקות האשפוז הפועלות בבית החולים הן אשפוז פנימי, אשפוז כירורגי, אשפוז קרדיולוגי ואשפוז טיפול נמרץ כללי יחד עם טיפול נמרץ לב. כל אחת ממחלקות האשפוז מאופיינת בחדרים מרווחים, מרביתם פרטיים או זוגיים. מטופלים המגיעים לטיפולים מתוכננים מראש יכולים אפילו להזמין חדר בודד או סוויטה שכוללת אבזור נוסף.

כל אחד מחדרי האשפוז פונה לים וכולל מותרות כמו מסך פלזמה, מחמם מגבות, ארבע ארוחות ביום מתוך תפריט לבחירה ועוד. במחלקות האשפוז פועל צוות סיעודי מיומן יחד עם דיאטנית קלינית ופיזיותרפיסטים.

מרפאות ומכונים

מרפאות המומחים בבית החולים כוללות בין היתר מחלקות ילדים, המטולוגיה, אף אוזן גרון, גניקולוגיה, שמיעה ועוד. בין המרפאות פועלת גם המרפאה להפסקת היריון שכוללת גם וועדה להפסקת היריון באישור משרד הבריאות.

הוועדה מתכנסת בכל יום על מנת לבחון בקשות להפסקת היריון על פי חוק. הפסקת ההיריון במרפאה מתבצעת בדרך של גרידה או בדרך של טבליות, כאשר השיטה נבחרת בהתאם לבחירת הוועדה ולשלב ההיריון.

המכונים הפועלים במסגרת בית החולים כוללים מכון דימות או הדמיה, יחידה להפריה חוץ גופית, מכון הגנטי ועוד. המכון הגנטי הוקם בשנת 1990 בשיתוף עם החטיבה הגנטית באוניברסיטת קליפורניה, כך שהמכון מנהל קשר הדוק ומחקר מדעי עם צוות האוניברסיטה.

המכון מבצע בדיקת מי שפיר באופן פרטי, בדיקות סיסי שליה, בדיקות לאבחון מהיר של הפרעות כרומוזומיות ובדיקות כרומוזומיות נוספות. במרפאה לייעוץ גנטי אותה מפעיל המכון מספקים ייעוץ בייחוד לזוגות צעירים בעקבות ממצאי אולטרה סאונד, בדיקת חלבון עוברי וכן למשפחות עם היסטוריה משפחתית של פיגור או אוטיזם.

המרכז לרפואת לב של בית החולים מעניק את כל הטיפולים בתחום הקרדיולוגיה החל מבדיקות א.ק.ג ועד ניתוחי לב פתוח. המרכז מבצע בדיקות לב לא פולשניות, מגוון צנתורים כולל צנתור וירטואלי ומבצע את כל סוגי ניתוחי הלב והחזה החל מניתוח מעקפים, החלפת מסתמים, ניתוחי ריאה, ניתוחים לתיקון מומים מולדים אצל מבוגרים וניתוחים משלובי לב ועורקי צוואר.

בית חולים הרצליה מדיקל סנטר מציע למטופלים לקבל שירותים מיוחדים של אחות הדרכה למנותחי לב, דיאטנית המרכיבה לכל מטופל תפריט אישי ואפילו שירות של קואצ'ינג אישי.

המחלקה הבינלאומית של בית החולים הופכת אותו שונה מכל בית חולים אחר בישראל והיא בעצם מיועדת לתת טיפול רפואי לנתינים זרים השוהים בישראל, החל מדיפלומטים זרים, אנשי או"ם, עיתונאים זרים ותיירים. המחלקה פועלת כמרכז להפניות בינלאומיות ומספקת שירות של פינוי אווירי לחולים ופצועים ממדינות באירופה, אסיה ואפריקה.>

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

פורטל שירותי בריאות בישראל

הפורטל המוביל לשירותי בריאות בישראל- פורטל המקום שבו תקבלו את כל המידע והעדכונים העכשווים בנושאי: ביטוחי בריאות ממלכתי בקופות החולים, בריאות האישה, תזונה, אורח חיים בריא, תינוקות וילדים, גיל הזהב רפואה משלימה ועוד.

אז מה היה לנו בכתבה:

דילוג לתוכן