אימון אישי להצלחה – כלים להצלחה בחיים

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

אימון אישי להצלחה

אימון אישי להצלחהכולנו נתקלנו במושגים: אימון אישי, אימון אישי לחיים, אימון עסקי ועוד. מדובר בתהליך קצר מועד הנמשך בין 10 ל-20 פגישות לכל היותר ובו מסייעים למתאמן לראות ולהבין טוב מהם הדברים שעליו לעשות בכדי להגשים את מטרותיו.

האימון הוא תהליך מעשי מכוון תוצאות והוא כולל שיחות, משחקי מוח כמו דמיון מודרך, והרבה עשייה!

מה בכל זאת מייחד את האימון האישי?

ובכן, עד כה נהגו אנשים לפנות לסוגים שונים של סייענים, כמו טיפול פסיכולוגי אשר חקר את עברם על מנת למצוא סיבות להרגשתם בהווה, או ייעוצים למיניהם אשר טפלו בבעיות נקודתיות, שפחות או יותר קל לפתור.

אימון אישי, שונה משני סוגי הסיוע שהזכרתי, מכיוון שהוא אינו ייעוץ ואינו עוסק בעבר שלנו. אימון אישי עוסק רק בראיית העתיד ומגייס כל את כל המשאבים המצויים באדם המתאמן לצורך פריצת דרך בתחום שבחר.

אימון אישי הוא תהליך שנוגע בכל שטחי החיים. הוא מתייחס לאדם שבא להתאמן כשלם. שדבר לא פגום בו, מתוך הבנה כי כולנו ברי תושייה וידע וכל שנותר הוא ליצור את הדרכים להביא זאת לידי ביטוי.

אימון אישי הוא תהליך בעל אופי מעשי בולט ובכך חידושו הגדול. לא עוד דיבורים על העבר, וסיום תהליך בהגברת המודעות, אלא שיחות ופעילויות נוספות המקדמות אתכם בפועל את עבר התוצאות הרצויות לכם!

ישנם אימונים אישיים בכל מיני שיטות: חלקן מתבססות על שינוי תפיסת המציאות, חלקן עוסקות ביצירת פילוסופיית חיים חדשה וחלקן משתמשות בכל הכלים באופן יצירתי המתאים למתאמן.

אימון אישי הגיע אלינו מתחום הספורט, בו מאמן היה אמור להניע ולגרום לספורטאי להגיע להישגים מצויינים ולנצח בתחרויות. הרעיון אומץ תחילה על-ידי העולם העסקי, בו ראו קווים מקבילים לעולם הספורט, ומשם חדר לתחומים אחרים בהם הוא מוכיח את עצמו כתהליך נכון, המתאים לאורח החיים המודרני שלנו.

עכשיו זה הזמן – אימון אישי לשיפור החיים

האימון האישי מכין אתכם לתפקוד הולם במצבים עתידיים, והוא משפר ביצועים והישגים לכל החיים. אדם המגיע לקבל אימון אישי , עושה את הצעד הראשון בשיפור תנאי חייו, במימוש מטרות – אימון אישי מסייע בהגשמה עצמית ורבבות אנשים יכולים להעיד כיצד התהליך סייע להם לקבל החלטות נכונות ולחולל שינויים.

עליו להבין כי הוא אמור לרתום עצמו במאת האחוזים. אחרת דבר לא יקרה. מי שמרגיש כי הוא יכול להשקיע בתהליך רק כ 70 אחוזים עדיף שלא יתחיל את התהליך כלל ויחזור כשהוא חדור רצון אמיתי לקדם את עצמו.

אל דאגה, אתם יכולים להיות חדורי מוטיבציה לשינוי, ועדיין מבולבלים וחסרי אנרגיות. אימון אישי להעצמה יסייע לכם גם כאן. הוא יעניק לכם כלים לשיפור המורל ולהעצמת המוטיבציה וינסוך בכם תחושות אופטימיות.

כיצד אימון אישי עובד?

ראשית על המתאמן להגדיר לעצמו את מטרת האימון שלו- הוא יכול להחליט שהוא מעוניין להתקדם בעבודה, למצוא זוגיות, לשפר את קשרי החברות שלו, ועוד.

לאחר שמבררים בדייקנות שאלה זו, מתחילים בהצבת מטרות על ומטרות בייניים, לאחר מכן מבררים מהן המחשבות וההתנהגויות ש"תוקעות" אותנו בדרך להשגת המטרה ומנסים לסגל תפיסות חדשות על מנת שנוכל להמשיך במלוא המרץ לעבר היעד שלנו.

באימון אישי מתחילים מתוך ההנחה כי אנחנו הכוח היוצר של החיים שלנו, שיש בנו את כל התשובות כיצד לקדם את עצמינו, אלא שלעיתים הרגלי התנהגות ומחשבה מסויימים אינם מאפשרים לנו לנוע קדימה.

המאמן  האישי מכיר שאלות רבות אותן הוא שואל אתכם במטרה לגרום לכם למצוא בתוככם את הדרך. לפתע אתם מגלים כי אתם מלאים בחכמה בתושייה ובאופטימיות. שינוי קטן שאתם עושים באופן ההסתכלות על החיים מוביל לשרשרת של פריצות דרך חיוביות ומעצמיות.

הדקו חגורות , נשמו לרווחה וצאו לדרך.

בהצלחה!

רוצים לשמוע על האימון האישי שלנו?– לחצו כאן

>

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

פורטל שירותי בריאות בישראל

הפורטל המוביל לשירותי בריאות בישראל- פורטל המקום שבו תקבלו את כל המידע והעדכונים העכשווים בנושאי: ביטוחי בריאות ממלכתי בקופות החולים, בריאות האישה, תזונה, אורח חיים בריא, תינוקות וילדים, גיל הזהב רפואה משלימה ועוד.

אז מה היה לנו בכתבה:

דילוג לתוכן