כללית און ליין – האפליקציה החדשה

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

האפליקציה החדשה של קופת חולים כללית

האפליקציה החדשה של קופת חולים כלליתבשעה טובה ומוצלחת, קופת החולים כללית השיקה אפליקציה חדשה שתעשה לכם סדר לא רק בראש, אלא גם בתיק הרפואי. אם בעבר ניסיתם להשתמש באפליקציה של קופת חולים כללית, בוודאי גיליתם כי השימוש עצמו אינו כל כך נוח, מסורבל, ופעמים רבות קצת מתיש.

כל זה הינו נחלת העבר, מאחר והאפליקציה החדשה של קופת חולים כללית מכוונת לשימוש פשוט, יעילות גבוהה ונוחות מקסימלית. במילים אחרות, בדיוק מה שאתם צריכים מאפליקציה מתקדמת של קופת החולים שלכם.

הסתבכתם עם האפליקציה הישנה? גלו מה חדש באפליקציה של כללית!

אם בעבר ניסיתם להשתמש בתפריט הניווט, בוודאי מצאתם את עצמכם הולכים סחור-סחור בניסיון להבין איפה מזמינים תורים, איפה בדיוק כל אישורי המחלה שלכם, ומה לגבי טפסי 17, ועוד. עם השקת האפליקציה החדשה של כללית, תשמחו לגלות כי אחד השינויים הקריטיים ביותר הינו תפריט הניווט החדש. מעתה, הכול הרבה יותר נוח ואינטואיטיבי, בלי שיטוטים מיותרים ולינקים לא ברורים.

ניתן להיכנס לאפליקציה באמצעות שנת הלידה ותעודת הזהות שלכם בלבד. לפחות לדברים הפחות רגישים. אתם מאובטחים ומוגנים, וגם נהנים משירות מהיר יותר ופחות כאב ראש בזכירת ססמאות מיותרות!

גם את ההתאמה למובייל, מה שפעם היה בעייתי ומסורבל, כללית סידרו כך שעכשיו האפליקציה מתאימה עצמה באופן מושלם למכשיר המובייל ממנו אתם גולשים. זוכרים שהייתם צריכים להטות את הפלאפון, לסובב, ללחוץ ולמתוח עם האצבעות, ועדיין לא מצליחים לראות הכול כמו שצריך? אז עכשיו הכול יושב טיפ-טופ, בדיוק כמו שמצופה מאפליקציה מודרנית.

שלושה מדורים מקוטלגים לביצוע פעולות באופן פשוט

באפליקציה החדשה, חלקה כללית את כלל השירותים המוצעים דרך המכשיר הנייד לשלוש עולמות המקוטלגים ומובחנים זה מזה באמצעות התוכן והצבע רקע:

התיק הרפואי האישי (צבע ירוק) – אחד האזורים הרגישים יותר באפליקציה, מאפשר לכם לבחון את התיק הרפואי האישי שלכם דרך המכשיר הנייד וללא כל קושי. כך תוכלו בלחיצת כפתור פשוטה לראות את הגליונות הרפואיים שלכם על המלצות הרופאים, הטיפולים שניתנו לכם, אבחנות ותוצאות בדיקות, הפניות אם ישנן, שירותים אשר אתם זכאים להם, מרשמים או תרופות שנרכשו, וכן את המידע הכללי עליכם.

מחפשים טופס או מידע על תשלומים? (צבע כתום)

בין אם אתם מחפשים סיכומים של רפואה יועצת, סיכומי אשפוז, סיכומי מידע רפואי או אישורים שונים (כולל טפסי 17), הכול מונגש לכם באזור הכתום באפליקציה בצורה הנוחה ביותר למובייל. כל הסחבת שהייתה קשורה בשימוש בנייד בעבר נעלמה כלא הייתה! פשוט היכנסו לאפליקציה, עברו לאזור הכתום, וכל האישורים שלכם מונגשים לכם בקלות ונוחות.

בזכות החלוקה לאזורי שירות באפליקציה, תוכלו להתמצא בפשטות רבה. הקטגוריות מסודרת באופן רציונלי למדי, וללא סיבוכים מיותרים אפשר למצוא בדיוק את מה שאתם מחפשים. לכן אפשר לומר שהאפליקציה החדשה של קופת החולים כללית מקלה מאוד על החיים, במיוחד בהתחשב בכך שהיא ניתנת בחינם לכל חבר בקופה. כל שנותר לכם לעשות, הוא להוריד את האפליקציה החדשה אל המכשיר שלכם, ולהתחיל לגלוש בפשטות ובקלות. זו ללא ספק שעה טובה ומבורכת.

שירותים דיגיטליים בלחיצת כפתור (צבע כחול)  – כל השירותים הדיגיטליים אשר מוצעים לכם באתרה של כללית, כעת מוצעים לכם בפשטות ונגישות רבה דרך האפליקציה. בין אם אתם צריכים להזמין תור לאחות או לרופא המשפחה, להזמין תור לרפואה מקצועית, להגיש בקשות שונות, או להתייעץ עם רופא אונליין, אחד השירותים החדשים יותר של כללית הזמינים בכל עת. באפליקציה החדשה, כל אלו מונגשים בפשטות רבה וידידותיות גבוהה למשתמש.

>

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

פורטל שירותי בריאות בישראל

הפורטל המוביל לשירותי בריאות בישראל- פורטל המקום שבו תקבלו את כל המידע והעדכונים העכשווים בנושאי: ביטוחי בריאות ממלכתי בקופות החולים, בריאות האישה, תזונה, אורח חיים בריא, תינוקות וילדים, גיל הזהב רפואה משלימה ועוד.

אז מה היה לנו בכתבה:

דילוג לתוכן