דיאטת לימונים

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

דיאטת לימוניםהמירוץ נגד הזמן, בעולם של היום, משאיר מעט מאד מקום לדאגה לבריאות. עבודה עד שעות מאוחרות של הערב ובילויי פנאי ומשפחה נותנים את ביטויים בעור ובמשקל. הרגלי אכילה גרועים גורמים לכל תכנית דיאטה לקרוס בשבריר שניה, ואנשים נוטים לשכוח את חשיבות התזונה לניקוי המערכת הגופנית.

דיאטת לימונים היא שיטה קלה וזולה לטהר את מערכות הגוף, ובאמצעותה לשפר את הרווחה הנפשית והפיסית. זהו שינוי קטן בתזונה הקיימת, ועם מעט מאמץ נוסף, היא מטהרת את הגוף והופכת אותו להיות עמיד בפני בעיות בריאות אפשריות שונות. דיאטה זו מסייעת אף בשטיפה החוצה של רעלים מזיקים והשלת מספר קילוגרמים מיותרים. כך עובדת הדיאטה.

תכנית הדיאטה

דיאטת לימונים ידועה אף בשם 'דיאטת טיהור', בשל התופעות המדהימות שלה. זהו תפריט שבועי, המסייע לאדם ליהנות מחיים טובים יותר.

ארוחת בוקר – קערת שיבולת שועל ללא סוכר; כוס מים עם לימון.

ארוחת צהריים – מרק ביתי עם חלק אחד של עוף מבושל; כוס מים עם לימון.

ארוחת ביניים –חטיף או קערת פירות חתוכים; כוס מים עם לימון.

ארוחת ערב – חלק אחד של עוף או דג בגריל; כוס מים עם לימון.

ניתן להחליף את מרכיבי ארוחת הערב בארוחת הצהריים.

יתרונות

לימון הוא מקור עשיר של חומצת לימון, המסייעת בחיזוק המערכת החיסונית. הצורה הטבעית של סוכר מסייעת בהעלאת רמות אנרגיה. קצב חילוף החומרים מקבל דחיפה עם פלפל קאיין חם אדום, וכל זה גורם לירידה הרצויה במשקל.

דיאטה זו תורמת לניקוי הגוף באמצעות הסרת כל הרעלים והחיידקים המזיקים בתוך פרק זמן של שבוע ימים. כאשר הרעלים מוסרים, הגוף מתחיל להתמודד עם מחלות באופן טוב בהרבה. אנשים הסובלים מאסתמה, הצטננות ואלרגיות, יכולו להיפטר בקלות מהליחה שהצטברה. דיאטה זו מטהרת אף את זרם הדם, ומנקה את הרעלים ממערכת העיכול.

כל דיאטה היא משימה מפרכת. התשוקה לסוכר בשעות היום, והרעב הלילי, לצד כאבי הראש והבחילות, עלולים להמם את הגוף בתחילה. אך יש לשמור על המוטיבציה המסייעת להגעה אל המטרה והמשקל הרצוי. ככל שכמויות האוכל מופחתות, משימת הירידה במשקל קשה יותר. רעב עלול לגרום למחסור במינרלים, הגורם לבעיות נוספות. לפיכך, מומלץ לקבוע יעדים מציאותיים על מנת להשלים את תכנית הדיאטה ולשמור על המוטיבציה.

תופעות לוואי

שתיה מרובה של ים עם לימון עלולה להיות מזיקה. המרכיב החומצי בא במגע עם השיניים, גורם לשחיקת האמייל, והשיניים הופכות להיות רגישות מאוד לטמפרטורות מזון. בנוסף, הלימון עלול לגרום לצרבת או חומצה. התחושה הלא נוחה עלולה להוביל לאי נוחות גופנית וירידה ביכולת ביצוע מטלות היומיום. התכולה הגבוהה של ויטמין C והחומצה האסקורבית במי הלימון, ידועים בתכונות המשתנות שלהם והתייבשות חמורה עלולה להתרחש. על מנת למנוע זאת, יש לשמור על לחות הגוף באמצעות השלמת כמות מספקת של שתיית מים רגילים.>

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

פורטל שירותי בריאות בישראל

הפורטל המוביל לשירותי בריאות בישראל- פורטל המקום שבו תקבלו את כל המידע והעדכונים העכשווים בנושאי: ביטוחי בריאות ממלכתי בקופות החולים, בריאות האישה, תזונה, אורח חיים בריא, תינוקות וילדים, גיל הזהב רפואה משלימה ועוד.

אז מה היה לנו בכתבה:

דילוג לתוכן