הדברה אורגנית

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

הדברת מזיקים

הדברת מזיקיםכל מה שרציתם לדעת על הדברה אורגנית ועל יתרונותיה:

אנשים סולדים מחרקים שמתרוצצים להם בגינה ובבית ובצדק, מכרסמים יכולים לעשות נזק רב לבתים ולאוכל, הם מביאים עמם מחלות רבות, חרקים גם כן ומזיקים למיניהם. אנשים רבים מצאו כבר כי הדברה היא הפתרון היעיל ביותר לחיסול הבעיה אך כיום גם מבינים מה משמעות הנזק של הרעלים בהם משתמשים בעת הדברה.

ישנם סוגים רבים של הדברה כגון הדברה כימית, אלקטרונית וביולוגית אך משום שבמהלך השנים גילו כי הם מזיקות לבני אדם ולסביבה נאסר השימוש בחומרים רבים בתחום זה, גם עכשיו כשיש חומרים מותרים לשימוש יש לזכור כי השיטה הבטוחה והטובה ביותר לבצע הדברה היא באמצעות הדברה אורגנית.

מהי הדברה אורגנית ומהם יתרונותיה?

הדברה אורגנית היא שיטת הדברה בה משתמשים בחומרים אורגניים בלבד, זאת אומרת שכל החומרים בהם עושים שימוש בהדברה מסוג זה הם טבעיים לחלוטין.

מדובר על הדברה בטוחה יותר משום שהיא בראש ובראשונה לא רעילה, מדובר על חומרים המופקים מצמחים ללא רעילות או עם רעילות נמוכה במיוחד ולכן אפשר להיות רגועים יותר כשמבצעים הדברה מסוג זה ובמיוחד כשיש אישה בהריון בסביבה או ילדים קטנים שעלולים להכניס דברים רבים לפה.

הדברה אורגנית למרות שהיא מיוצרת מחומרים טבעיים היא הדברה יעילה במיוחד, זאת אומרת שהיא לא נופלת מסוגי הדברות אחרות ביעילותה, לאנשים שהבריאות שלהם חשובה להם מאוד מומלץ להשתמש בסוג הדברה זה, גם לאנשים שאיכות הסביבה חשובה להם רצוי להשתמש בה.

אסור לשכוח כי הבריאות שלנו תלויה רבות בסביבה בה אנחנו חיים, הכנסת רעלים מסוכנים לחיינו עלולה בטווח הארוך להזיק לנו וחשוב לזכור זאת כי אנשים נוטים לחשוב שאם עכשיו הם לא רואים את הנזק הרי שהוא לא מזיק.

מדוע הדברה אורגנית מומלצת בתחום החקלאות?

תחום החקלאות הוא תחום בו לסוגי הדברה יש משמעות כפולה, בראש ובראשונה יש לזכור כי חומרי ההדברה בהם משתמשים חודרים את המזון שלנו בסופו של דבר וכך קורה שאנו אוכלים מזונות רוויים בחומרים רעילים שלאורך זמן יתנו את אותותיהם.

הדברה כימית בחקלאות היא מזיקה במיוחד, היא אכן מונעת ממזיקים להרוס ולאכול את היבול אך היא חודרת את האדמה והשורשים ולוקח לה זמן רב להתפרק, כמו כן הדברה אורגנית שומרת על המאכלים שלנו בריאים יותר וטעימים יותר.

האם אפשר לבצע הדברה אורגנית ביתית?

בהחלט כן, ניתן להשתמש במלכודות למיניהן, בקוטלים ובתרסיסים אורגניים, חלק מהם משמשים להדברה וחלק רק להגנה על ירקות ופירות וצמחים, מדובר על תכשירים אותם ניתן לקנות בכל מקום אך אם עניין האורגניות חשוב לכם הקפידו לקרוא את האותיות הקטנות כדי לוודא שאכן מדובר בחומרים טבעיים בלבד.

בחירת חברת הדברה

לפעמים הדברה ביתית לא מספיקה כדי להיפטר לצמיתות מהמזיקים ואז כדאי להזמין שירות של הדברה אורגנית, הדבר הראשון שעליכם לבדוק הוא האם חברת הדברה אכן מבצעת הדברה אורגנית משום שלא כל חברות ההדברה עושות זאת.

דבר שני שיש לבדוק הוא האם החברה מחזיקה ברישיון מטעם המשרד לאיכות הסביבה, נושא זה הוא חשוב במיוחד משום שאם אין לחברה רישיון אין לכם דרך להבטיח את מקצועיותם וכך אתם גם מסכנים את עצמכם ואת הסביבה שלכם.

נושאים חשובים נוספים שיש לבדוק בטרם בחירת חברת הדברה אורגנית הם האם יש לחברה ניסיון רב בתחום, האם הם יכולים לספק המלצות וכמה זמן תוצאות ההדברה יורגשו ומה קורה במידה וההדברה לא צלחה.

>

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

פורטל שירותי בריאות בישראל

הפורטל המוביל לשירותי בריאות בישראל- פורטל המקום שבו תקבלו את כל המידע והעדכונים העכשווים בנושאי: ביטוחי בריאות ממלכתי בקופות החולים, בריאות האישה, תזונה, אורח חיים בריא, תינוקות וילדים, גיל הזהב רפואה משלימה ועוד.

אז מה היה לנו בכתבה:

דילוג לתוכן