אפליקציה להתמודדות עם מחלות כרוניות

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

אפליקציה להתמודדות עם מחלות כרוניות

אפליקציה להתמודדות עם מחלות כרוניותמשבר בחייו של העיתונאי הוותיק בועז גאון בעקבות פטירת אביו הוביל אותו ליצור אפליקציה העושה שימוש בחכמת ההמונים על מנת לפתור מצבים מורכבים. מסמכים רבים המופיעים בארכיון הם השריד שנותר בבניין שהיווה את מקום משכנו של מוסד עיתונות בעל היסטוריה וגאווה.

 

אביו של בועז, בני, היה דמות מובילה בקהילה העסקית בישראל והחזיק במשאבים כלכליים אדירים, הוא הכיר את האנשים המובילים בתחומי החיים השונים בארץ והיה חבר של האנשים הנכונים במקום הנכון.

הוא שימש אף כנשיא האגודה למלחמה בסרטן, ונראה היה שהוא מסוגל לנצח את המחלה הארורה, אולם כל זאת לא סייע לו במאבק במחלת הסרטן ממנה סבל. עוצמתו האדירה והחזקה התפוגגו בחודשים האחרונים לחייו, ומשפחתו צפתה במתרחש בחוסר אונים לצד מיטתו.

שינוי תודעה ורשימת תפוצה

לאחר מות אביו, בועז הוציא כתבת תחקיר מעמיקה באורך של שלושה עשר אלף מילים, ובאותו הרגע הוא הבין כי יש בידיו רעיון ויכולת לשנות את חייהם של אנשים רבים.

כי אם הוא מגיע למודעותם של אלפי אנשים, מדוע לא ניתן להגיע לעשרות ולמאות אלפי אנשים? זהו כוח אדיר שניתן להשתמש בו ולנתב אותו לעזרה וסיוע למי שזקוק להם ואכן כיום בועז מגיע למיליוני אנשים.

אפליקציית הסיפורים

בועז פיתח יישומון עליו הוא עדיין עובד בשם "וויזדו", שמטרתו ריכוז מידע שלא ניתן להגיע אליו בשום דרך אחרת. לכן הוא גייס את חכמת ההמונים באשר לשאלות הרות גורל כגון איך לספר לילד בן חמש שאמו חולה במחלה סופנית. האפליקציה היא פלטפורמה המאגדת מידע ותובנות של אינספור סיפורי חיים הכוללים התמודדות עם סרטן, טיפול בילד אוטיסט, יציאה מהארון והתמודדות עם חרדה.

לוויזדו מאתיים וחמישים אלף משתמשים, שכל אחד מהם תורם ומשתף באופן ייחודי דברים שלא ניתן לקבל בשום מקום אחר. את הרעיון הציג בועז בפני מנכ"ל חברת 'אפל' לשעבר, ג'ון סקאלי, וראש איגוד הסרטן האמריקאי שהיום משמש כיושב ראש החברה.

השניים יצאו מגדרם והתלהבו מהרעיון ומכאן הדרך לגיוס השקעות של מיליוני דולרים הייתה קצרה, בכירים בחברות ענק כגוגל, אמאזון, יאהו ועוד הצטרפו למיזם ותרמו סכומים נכבדים לקידומו. כך בועז, אספן סיפורים כפייתי, יצר אפליקציה לשיתוף סיפורים אשר יכולים לסייע להמונים.>

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

פורטל שירותי בריאות בישראל

הפורטל המוביל לשירותי בריאות בישראל- פורטל המקום שבו תקבלו את כל המידע והעדכונים העכשווים בנושאי: ביטוחי בריאות ממלכתי בקופות החולים, בריאות האישה, תזונה, אורח חיים בריא, תינוקות וילדים, גיל הזהב רפואה משלימה ועוד.

אז מה היה לנו בכתבה:

דילוג לתוכן