הילינג – העברת אנרגיות

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

מהו הילינג?

מהו הילינג?הילינג (ריפוי באנגלית) הוא כינוי למקבץ של שיטות רפואה משלימה שמתעתדות לרפא את הפרט על ידי העברת אנרגיות.
למשל, אחת משיטות ההילינג המוכרת בימינו היא שיטת רייקי, שמרפאת את הפציינט בעיקר באמצעות סוגי מגע שונים, דרכם המטפל מסייע לפתוח חסימות בהעברת אנרגיית החיים של המטופל.

לעומת מטפל רייקי, הילר אינו מזוהה דווקא עם שיטת ריפוי אחת ספציפית, אלא משתמש במגוון שיטות. למשל, ישנם הילרים שמשתמשים בתקשור, יש שמשתמשים באנרגיית קריסטלים, בצבעים ועוד, כאשר אין הילר שמשתמש בדיוק באותן השיטות בהן משתמש הילר אחר.

בבסיס כל השיטות בהן משתמש ההילר עומדת ההנחה כי תפקידו של המטפל הוא לשלב בין המימד הפיזי והנפשי, כאשר על ידי שימוש באנרגיות נפשיות יועיל המטפל למטופל גם ברמה הפיזית.

הנחה בסיסית נוספת בהילינג היא כי כוחות הריפוי של כל אדם נמצאות בתוכו, אך הוא אינו יודע כיצד להשתמש בהם.

לדוגמא, לעיתים בני אדם מפעילים את הכוחות הללו באופן אינטואיטיבי, מבלי שהם מודעים לכך, כמו בעת פציעה או כאב בהם האדם שם את ידו על מקום הכאב על מנת להקל עליו. על כן, תפקידו של ההילר הוא לסייע לאדם להשתמש באותה האנרגיה שאצורה בו.

היות ועבודת ההילר משלבת מגוון שיטות וסגנונות ריפוי, הילינג נחשב כאחד מהתחומים המורכבים והמסובכים ביותר בתחום הרפואה המשלימה, כאשר על האדם לעבור שנות הכשרה ארוכות ולהשקיע את כל כולו בעולם הרוחני על מנת להיחשב כהילר.

כאשר האדם השלים את הכשרתו כהילר האמונה הרווחת היא כי הוא הגיע לדרגת רוחניות גבוהה מאוד יחסית לשאר בני האדם, בה האנרגיה הרוחנית בהירה לו מאוד והוא מסוגל לראותה באופן מוחשי ממש.

את האנרגיה שרואה ההילר לא ניתן לאתר באמצעות המכשירים והעזרים הרפואיים של הרפואה הקונבנציונאלית, כך שההילר הוא היחידי שחשוף לה וראייתו יכולה לשמש תמיד כערך מוסף לטיפול הקונבנציונאלי.

כיצד מתבצע טיפול ההילינג?

ההנחה הבסיסית שעומדת מאחורי שיטת ההילינג היא שמקורם של הסימפטומים הפיזיים של האדם הוא מורכב מאוד, כשלכל סימפטום עשויות להיות מספר סיבות. היות וההילר בקיא בעולמות רוחניים הוא רואה את הסיבה העמוקה יותר, מלבד זו שנראית לעין בעולם הפיזי. למשל, סיבות לסימפטום פיזי עשויות להיות בעיה בזרימת אנרגיה, בעיה של חוסר מודעות לאיברים בגוף, בעיה בתנועה ועוד.

מטרתו הראשונה של ההילר היא לאבחן את הבעיה האמיתית והעמוקה יותר, לעומת הרפואה הקונבנציונאלית שמטפלת רק בסימפטום הפיזי באופן שטחי ולא בבעיה האמיתית.

לאחר האבחון, ההילר יוכל לטפל בבעיה מהשורש שלה. הטיפול אינו מתבצע באמצעות תרופות או חומרים בכלל. בפרט, ישנן כמה שיטות ריפוי בהן משתמש ההילר. למשל, שיטה אחת היא הילינג אנרגטי, בו הטיפול יעשה על ידי מגע שנועד להעביר אנרגיות מהמטפל למטופל.

שיטה זו מאמינה כי משום תחושות שליליות נוצרה חסימה בזרימת האנרגיה של האדם והמטפל צריך לשחרר את זרימת האנרגיה הזאת. שיטה נוספת היא הילינג חוויתי, בו הטיפול הוא על ידי השתתפות בפעילויות שיסייעו לאדם לתעל את האנרגיות השליליות בצורה אחרת, לא דרך סימפטומים בגוף, וכך לחזק את זרימת האנרגיה החיובית.

דוגמא נוספת לשיטת טיפול בהילינג היא טיפול על ידי סמלים. ההנחה העומדת בבסיס שיטה זו היא כי לסמלים עתיקים ישנה משמעות נרחבת, ועל ידי ההבנה של המהות העמוקה של הסמל המטופל למעשה נעזר בסמל על מנת להגיע לרמות רוחניות עמוקות יותר. המעבר לרמות הרוחניות למעשה מאפשר לסמל להוות כלי מרפא עבור המטופל.

>

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

פורטל שירותי בריאות בישראל

הפורטל המוביל לשירותי בריאות בישראל- פורטל המקום שבו תקבלו את כל המידע והעדכונים העכשווים בנושאי: ביטוחי בריאות ממלכתי בקופות החולים, בריאות האישה, תזונה, אורח חיים בריא, תינוקות וילדים, גיל הזהב רפואה משלימה ועוד.

אז מה היה לנו בכתבה:

דילוג לתוכן