עמותת יד שרה

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

יד שרה

יד שרהעמותת יד שרה מספקת את שירותיה לכ-400,000 נזקקים וחולים בכל שנה. העמותה מעניקה שירותים שונים וכן משאילה ציוד עזר למי שמוגבל בפעילותו היומיומית עקב מחלה, גיל או כל קושי אחר.

מטרת העמותה היא להקל על חייהם של מי שמתקשה בביצוע פעולות היומיום וכן לסייע להם להמשיך ולהתגורר בסביבתם הטבעית ללא צורך במעבר למוסדות סיעודיים.

בני גיל הזהב, אשר באופן טבעי הופכים להיות תלויים בסיוע בביצוע פעולות היומיום ועשויים לסבול מקשיים שונים עקב התדרדרות במצבם הרפואי, עשויים להזדקק לשירותי העמותה ולכן מוטב שיחשפו לשירותים הניתנים בה:

השאלה ציוד ומכשור רפואי

העמותה משאילה ציוד רפואי לחולים, נכים, קישים ואף ליולדות. השאלת ציוד רפואי נעשית תמורת תשלום פיקדון לתקופה של עד שלושה חודשים, הכולל:

  • כסאות גלגלים
  • הליכונים
  • קביים
  • מכשירי אינהלציה
  • איבזור לאמבט
  • ציוד אורטופדי
  • מנשאים
  • מדי לחץ דם ועוד.

רב רובו של הציוד מוצג במרכזי תצוגה בהם ניתן לקבל ייעוץ לגבי מגוון המכשירים, להתאים את המכשור לצרכי הנזקק ולבחון אפשרויות לשיפור אורח חייו.

שירות הסעה

העמותה מספקת שירותי הסעה למי שמוגבל תנועה או מרותק לכיסא גלגלים. לעמותה כלי רכב יעודיים לנכים המכילים מעליות נכים ואביזרי בטיחות יעודיים. ההסעות מיועדות להסעת הנכה לאירועים משפחתיים וחברתיים, לטיפולים רפואיים ואף לטיולים.

מרפאת שיניים ניידת

מרפאת השניים מיועדת לקשישים ולמי שמרותק לביתו ואינו יכול להגיע למרפאה בכוחות עצמו. רופא שיניים מעניק את רוב הטיפולים, כאשר מחירי הטיפולים הינם מסובסדים.

מרכזי שיקום

שני מרכזים שיקומיים מופעלים על ידי העמותה: מרכז לנפגעי פעולות איבה העוסק בשיקום חברתי של הנפגעים וכן "שיקומון" מרכז העוסק בפעילויות שיקום פיזיות לבעלי מוגבלויות כגון: פיזיותרפיה, ריפוי בעיסוק ועוד. בנוסף, מקיים המרכז פעילויות תרפיות שונות וכן מסייע למוגבלים למצוא תחומי עניין ותחביבים שיתאימו לנמגבלתם הפיזית.

מרכזי יום לקשיש

העמותה מפעילה חדר כושר, חוגים ובית קפה לגיל הזהב וזאת על מנת לשפר בעיקר את המורל בקרב הקשישים וכן לסייע למשפחה בטיפול בקשיש במהלך היום.

סיוע משפטי לקשישים

העמותה מפעילה מערך המסייע משפטית לקשישים בשיתוף עם עמותת "יד ריבה".

מרכז מידע בריאותי

העמותה מפעילה את מרכז "דעת", מרכז בריאות ורפואה, המעניק מידע מקצועי ואמין על מחלות ונושאים רפואיים שונים.

השירות מופעל על ידי אנשי מקצוע מתחומי הבריאות אשר מעניקים מידע לגבי אפשרויות טיפול, רקע למחלות, תרופות מומלצות, מוגבלויות מהם עלול לסבול החולה ועוד. במרכז ספרייה רפואית עשירה בספרים בשפה פשוטה ומובנת, אמצעים אלקטרונים שונים ומגוון סקירות ספרותיות בנושאים שונים.

ביקורי בית

העמותה מקיימת ביקורי בית שמטרתם חברתית למי שמרותק למיטתו ומבודד מבחינה חברתית. לעיתים כוללים ביקורי הבית הכוונה מקצועית, לימוד מלאכות יד שונות או חיפוש אחר תחביבים שונים.

תיקוני בית

העמותה מקיימת מערך של ביקורי בית בהם מגיעים אנשי מקצוע לבצע תיקונים פשוטים של מיכשור אלמנטרי למי שמרותק לביתו או שאינו יכול לבצע את התיקון בעצמו.

הפעלת לחצן מצוקה

העמותה משאילה לחצני מצוקה אשר מחוברים 24 שעות ביממה למוקד אשר נותן מענה שמקרה של בעיה רפואית כלשהי. לחצן המצוקה מיועד לקשישים המתגוררים בגפם או לחולים המרותקים למיטתם.

שירותי כביסה

העמותה מעניקה שירותי כביסה המיועדים לחולים שאינם שולטים בסוגריהם. העמותה מגיעה לבית החולה, נוטלת מביתו את הכביסה, מכבסת אותה במכונות כביסה יעודיות ומחזירה אותה כשהיא נקיה, מתוקנת ומקופלת.

השאלת ציוד לכבדי ראייה

ניתן לקבל ציוד אופטי לכבדי ראייה הכולל ציוד אלקטרוני שאותו ניתן להשאיל רק באישור של מכון לראייה ירודה, אולם את המגדלות ניתן להשאיל לתקופה של עד חודש.

>

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

פורטל שירותי בריאות בישראל

הפורטל המוביל לשירותי בריאות בישראל- פורטל המקום שבו תקבלו את כל המידע והעדכונים העכשווים בנושאי: ביטוחי בריאות ממלכתי בקופות החולים, בריאות האישה, תזונה, אורח חיים בריא, תינוקות וילדים, גיל הזהב רפואה משלימה ועוד.

אז מה היה לנו בכתבה:

דילוג לתוכן