לחצן מצוקה – קבלת סיוע בכל עת

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

לחצן מצוקה - קבלת סיוע בכל עת

לחצן מצוקה - קבלת סיוע בכל עתלחצן מצוקה הינו פתרון מצוין עבור מי שמעוניין לשמור על אורח חיים עצמאי ולהמשיך להתגורר בגפו בבית אך יחד עם זאת זקוק לתחושת בטחון שבמידה ויאונה לו משהו, תהיה לו דרך להזעיק עזרה.

לחצן מצוקה מאפשר לנו לקבל עזרה מיידית בלחיצת כפתור. השימוש בלחצני המצוקה נפוץ אצל קשישים, נכים וחולים המתגוררים לבדם אולם הם גם נפוצים בקרב גני ילדים ועסקים שונים המבקשים להבטיח הזעקת עזרה בעת הצורך.

השירותים שמציעים מוקדי המצוקה כוללים הזמנת משטרה, מכבי אש, אמבולנס או אזעקת רופא. השירות של חברות אלה מבטיח ביטחון בכל עת. מוקדי המצוקה השונים מופעלים על ידי חברות שונות, כל אחת מקצועית בתחומה.

לחצני מצוקה לקשישים

גם כאשר הקשיש הינו עצמאי, אינו סובל מבעיות בריאותיות חמורות ואינו נזקק לסיוע וסיעוד בחיי היומיום, אין הדבר מבטיח שבשעת חירום או ברגע של מצוקה הוא יצליח להזעיק סיוע באופן מיידי.

במרבית המקרים בהם קשישים מתגוררים במרחק ניכר מילדיהם וכאשר הם מתגוררים בגפם, הזעקת העזרה וקבלת סיוע הופכות להיות מורכבות יותר. לצורך כך נועד לחצן המצוקה, מצד אחד הוא מאפשר לקשיש לחיות לבדו באופן עצמאי וחופשי, אך מצד שני הוא זה שיכול להציל את הקיש במקרה של סכנה.

לחצן המצוקה מוודא למעשה שהקשיש יכול להזעיק עזרה בכל זמן ובכל מצב בעת הצורך, הלחצן צמוד אל הקשיש תמיד בצורת צמיד או שרשרת. כאשר מוזעקת עזרה מקבל המוקד המתפעל את הלחצן קריאה מיידית. המוקד מאויש 24 שעות ביממה, ללא יוצא מן הכלל. במוקד מועסקים מוקדנים מקצועיים המעניקים תמיכה וייעוץ במקרה הצורך.

כאשר נלחץ לחצן המצוקה מקבלת החברה קריאה, בעקבות הקריאה יוצר המוקדן קשר טלפוני עם הפונה לבירור צרכיו המיידיים, במידה הפונה אינו עונה לטלפון שולח המוקד באופן מיידי ניידת לבירור מצבו.

במסגרת גמלת סיעוד המוענקת לאנשים אחרי גיל פרישה, אשר מתקשים בביצוע פעולות היומיום, ניתן לקבל מנוי ללחצן מצוקה, על חשבון חלק משעות הסיעוד המוענקות. ניתן לבחור בין לחצנים קבועים במקום המגורים או לחצנים אל-חוטיים המאפשרים קריאה מכל מקום בו נמצא הקשיש.

לחצני מצוקה לחולי לב

מדי שנה סובלים תושבי ישראל מבעיות לב שונות, כ-30% מהם נפטרים בבית מכיוון שבמקרים של אירועי לב, הזמן הינו גורם מכריע. מוקד רפואי ומוקד מצוקה מקצועי עשוי לסייע לסובלים מאירועי לב להגיע בזמן לבית החולים או לקבל טיפול מציל חיים אחר.

אוכלוסיות נוספות

שינוי  נוסף בלחצני המצוקה מסייע מאוד להקל על חייהם של לקויי ראייה ולקויי שמיעה. לחצן המצוקה הינו טלפון בעל צג ולחצנים גדולים וכן מערכת הגברה הן בעוצמת הצלצול והן בעוצמת הקול. לחצן המצוקה משדר לאופן אל-חוטי אל הטלפון ומאפשר ללקוח לשוחח עם המוקד מבלי להגיע אל הטלפון ישירות.

הרחבת שירותים

כיום, בניגוד לעבר, שירותי המוקדים כוללים הן עזרה מיידית בשעת חירום אך גם שירותים נוספים כגון מוקדי ייעוץ במגוון נושאים: רפואת משפחה, ילדים, נשים, סיוע פסיכולוגי, מידע תרופתי ועוד. ישנם מוקדים המעניקים עזרה ראשונה בטיפולי שיניים, שירותי פריצת מנעולים, התקנת מנורות ועוד.

השירותים המוצעים כיום מגוונים יותר, אך גם לחצני המצוקה הפשוטים מפעם הפכו למורכבים יותר לתפעול. כיום ישנם לחצנים המאפשרים ביצוע בדיקות א.ק.ג והעברת התוצאות דרך הטלפון, שיחות וידאו בהם הרופא יכול להביט בחולה ונתח את מצבו בטלפון ועוד.

לחצני מצוקה מותקנים בתמורה לתשלום חד פעמי, ולצורך חיבורם אל מוקדי המצוקה יש לשלם דמי מנוי חודשיים.

>

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

פורטל שירותי בריאות בישראל

הפורטל המוביל לשירותי בריאות בישראל- פורטל המקום שבו תקבלו את כל המידע והעדכונים העכשווים בנושאי: ביטוחי בריאות ממלכתי בקופות החולים, בריאות האישה, תזונה, אורח חיים בריא, תינוקות וילדים, גיל הזהב רפואה משלימה ועוד.

אז מה היה לנו בכתבה:

דילוג לתוכן