ניתוח מתיחת פנים

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

ניתוח מתיחת פנים

ניתוח מתיחת פניםלפעמים דפדוף באלבום ישן יכול להיות כמו צביטה קטנה בלב. אנו מתקשים להאמין שהפנים הצעירות שמחייכות אלינו מהאלבום הן למעשה הפנים שלנו – הפנים עם המראה הצעיר שהיו לנו פעם שידרו חיוניות זוהר וכוח.

חישבו איך היו נראים החיים שלכם אם היו לכם את הפנים האלו היום, כמה אפשריות היו נפתחות בפניכם עם הניסיון וחוכמת החיים שיש לכם היום בשילוב הפנים  הצעירות שהיו לכם פעם. היום בעולם שמתחדש וממציא את עצמו מחדש חשוב לשמור על המראה הצעיר. היום, כבר לא מחפשים את חוכמתו של זקן השבט, היום מחפשים את הצעיר והמעודכן.

מתיחת פנים היא הדרך להשיג את המראה הצעיר שאבד לכם עם השנים. זו ההזדמנות לטבול במעיין הנעורים שעליו שמענו באגדות. בהליך קצר ופשוט תוכלו לקבל את הפנים הצעירות שלכם בחזרה.

למי מתאים ניתוח מתיחת פנים

הגילאים המקובלים לניתוח בעולם הם 40-70. כל אדם שהוא בין הגילאים האלו ומרגיש כי פניו זקוקות לשיפור אסתטי יכול לעבור את הניתוח הזה.
בשנים האחרונות רמת ניתוחי מתיחת הפנים עלתה והתוצאות הן טבעיות יותר מפעם.

ניתוח מתיחת פנים אינו עוצר את הליך הזדקנות העור, עם זאת הוא מחזיר את מראה הפנים כעשר עד חמש עשרה שנים אחורה. חשבו על עצמכם מציגים את פניכם לעולם ללא מראה עייף וללא הקמטים שחרשו השמש והחיים על פניכם. במדינה שטופת שמש כמו ישראל ניתוח מתיחת פנים הוא כמעט והכרחי שכן ידוע שהשמש מזקינה את עור הפנים.

פנים צעירות בהליך קצר ופשוט

ניתוח מתיחת הפנים נערך כשעתיים בהרדמה מקומית או כללית. ההחלמה מהניתוח נעה בין שבוע לשלושה שבועות. משך ההחלמה תלוי בסוג הניתוח.

קיימים שלושה סוגי ניתוח:

  • מיני ליפט – מתיחת פנים חלקית
  • לנפילת עור הפנים – Short scar face lift
  • הניתוח הקלאסי – ניתוח מלא

את סוג הניתוח יתאים המנתח למטופל בהתאם לגילו ולמצב הפנים שלו.

ניתוח ה"מיני ליפט" וניתוח "השורט סקאר פייס ליפט" הם ניתוחים עדינים יותר שמתאימים לפנים ללא נפילת עור משמעותית ולכן ההחלמה מהם מהירה יותר.

ניתוח "המתיחה הקלאסית" מתאים לפנים עם נפילת עור משמעותית יותר.

לניתוח מתיחת הפנים ניתן להוסיף ניתוחים שונים שיכולים לשפר משמעותית את מראה הפנים, כגון: הרמת עפעפיים, שאיבת שומן מהסנטר, ניתוח אף מילוי שפתיים והזרקת בוטוקס למקומות שונים בפנים.

אופן ביצוע הניתוח

הניתוח נעשה על ידי חתך שמקיף את כל אזור הפנים. החיתוך מתחיל מאזור קו השיער מעל המצח  ונמשך עד לאזור העורף. המנתח מותח את העור ורקמות השרירים לכיוון החתך ותופר את העור.

ישנם רופאים שמשתמשים בתפרים שנספגים בעור ואין צורך להוציאם . הרופאים שתופרים בשיטה הקלאסית מוציאים את התפרים כחמישה ימים עד שבוע מיום ביצוע הניתוח.

למה לא הליך אלטרנטיבי?

קיימות בשוק שיטות שונות להצערת עור הפנים שאינן כוללות ניתוח. שיטות אלו הן דיקור סיני, שימוש במכשיר שכולל גלי רדיו וקרני אור וכדומה. בשיטות אלו תהליך הצערת העור לוקח זמן רב ובנוסף מראה הפנים לא נשאר צעיר לאורך זמן.

כאשר מבצעים ניתוח מתיחת פנים מראה הפנים נראה טוב וצעיר משמעותית בזמן קצר יחסית (עד שלושה שבועות) והתוצאות נשמרות למשך שנים. לכן אם תבחרו בניתוח תחסכו זמן, מאמץ ותשיגו תוצאות טובות יותר.

>

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

פורטל שירותי בריאות בישראל

הפורטל המוביל לשירותי בריאות בישראל- פורטל המקום שבו תקבלו את כל המידע והעדכונים העכשווים בנושאי: ביטוחי בריאות ממלכתי בקופות החולים, בריאות האישה, תזונה, אורח חיים בריא, תינוקות וילדים, גיל הזהב רפואה משלימה ועוד.

אז מה היה לנו בכתבה:

דילוג לתוכן