ניתוח להרמת עפעפיים

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

הרמת עפעפיים


הרמת עפעפייםלפני מספר שנים, אישה או גבר אשר עברו ניתוח פלסטי, נחשבו למגוחכים, מסכנים ואפילו פתטים שאינם משלימים עם מה שהטבע נתן, אך בשנים האחרונות חל מהפך.

כיום ביצוע ניתוח פלסטי מכל סוג, נחשב כמו צחצוח שיניים בבוקר וקניית מצרכים בערב. כיום ניתוחים פלסטיים רבים מבוצעים בהפסקת הצהריים מהעבודה ואין שום בושה או אי נעימות בדבר להיפך, כיום מי שלא מבצעת ניתוח פלסטי נחשב למוקצה.

העידן החדש הביא עימו תובנות חדשות והסתכלות אחרת על החיים, במקום להסתובב עם מראה שפוף, מקומט ועצוב, ניתן בעזרת ניתוח פלסטי, להיראות ולהרגיש פשוט נפלא, צעיר ורענן.

אחד הניתוחים הפופולאריים בשנים האחרונות, בקרב נשים וגברים כאחד, הוא ניתוח הרמת עפעפיים. ככל שהזמן עובר והאדם מתבגר, כל המערכות, האיברים וביניהן גם העור, עובר שינויים רבים.

האדם נראה עייף יותר ועור גופו מאבד את האלסטיות והגמישות שהייתה לו לפני מספר שנים. אמר פעם איש חכם כי "העיניים הם מראה הנפש" וכידוע לכולם, את העיניים מכסות העפעפיים. מראה עפעפיים עייף, כבד ונפול, נותן תחושה שהאדם אינו מרוצה, עייף תמידי ואולי עצוב.

בעזרת ניתוח למתיחת עפעפיים, ניתן להשיג שוב מראה צעיר רענן ולתת לאושר לקרון שוב מבעד העיניים.

מהו ניתוח הרמת עפעפיים?

כאשר אדם מעוניין לעבור ניתוח להרמת עפעפיים, הוא צריך למצוא מנתח פלסטי מומחה, מנוסה ומורשה מטעם משרד הבריאות. ניתוח להרמת עפעפיים מבוצע בבית חולים או במרפאות פרטיות לרפואה פלסטית.

לפני קביעת תאריך ביצוע הניתוח, תקבע פגישת היכרות ותיאום ציפיות. במהלך הפגישה, יסביר המנתח למטופל מהו ההליך הכירורגי, מהן שיטות ההרדמה, מהן השיטות להרמת העפעפיים, מהם הסיכונים ותופעות הלוואי האפשריות מניתוח זה.

בנוסף, תילקח היסטוריה אישית רפואית מהמטופל ויבוצעו מספר בדיקות דם ובדיקות רפואיות, בכדי לבדוק האם המטופל אכן מועמד מתאים מבחינה בריאותית לעבור ניתח להרמת עפעפיים.

התאמת ציפיות חשובה מאוד, בכדי שהמטופל יהיה מרוצה ומסופק מהתוצאות הסופיות. ניתוח להרמת עפעפיים יכול להתבצע אך ורק בעפעפיים העליוניות או בעפעפיים התחתונות או ניתוח אשר משלב הרמת גם של עפעפיים עליונות וגם תחתונות.

ההחלטה תהיה בידי המטופל ורצונו האישי וכמו כן, ביכולת המנתח לבצע את הניתוח הדרוש בצורה הטובה והמוצלחת ביותר.

ניתוח להרמת עפעפיים אורך כשעתיים ולרוב מבוצע תחת הרדמה מקומית וזריקת טשטוש או בהרדמה מלאה תלוי בחומרת המצב. במהלך הניתוח מבצע המנתח הסרת עודפי עור, שאיבת שומן מהאיזור ומותח את השרירים והעור הנותר למקום חדש בכדי להרים את העפעף.

בניתוח להרמת עפעפיים עליונים, יבוצע חתך בעפעף העליון, בקיפול הטבעי אשר קיים אצל כל אדם, לאחר הסרת  העור השומן העודף, ייתפר מחדש העור למקום הרצוי החדש. בניתוח הרמת עפעפיים תחתונים, יבוצע חיתוך או מתחת לריסים התחתונים או חיתוך פנימי בתוך שק הדמעות, לאחר הסרת העור והשומן העודף, ימתח העור למיקומו החדש.

לאחר הניתוח, יועבר האדם לחדר התאוששות ובמרבית המקרים ישוחרר לביתו עוד באותו יום. את התוצאות הסופיות של הניתוח יהיה ניתן לראות רק לאחר כחצי שנה.

תופעות לוואי

לאחר הניתוח, תתיכן נפיחות ורגישות בעפעפיים ויהיה צורך במריחת משיחה אנטיביוטית והנחת קרח על העפעפיים.

תופעות לוואי כוללות:

  • נפיחות
  • כאבים
  • שטפי דם
  • אי סימטריה של העפעפיים
  • יובש
  • דלקות
  • הפרעות בסגירת העיניים
  • הפרשות
  • הפרעות ראייה קלות
  • פגיעה בבלוטת הדמעות

על כל תופעה יש לראות רופא בהקדם. מרבית התופעות ייעלמו לאחר מספר ימים בעזרת תרופות אנטיביוטית, משככי כאבים ותרופות נוספות. במקרים של אסימטריה ואו פגיעה בבלוטת הדמעות, ייתכן ויהיה צורך בניתוח לתיקון.

>

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

פורטל שירותי בריאות בישראל

הפורטל המוביל לשירותי בריאות בישראל- פורטל המקום שבו תקבלו את כל המידע והעדכונים העכשווים בנושאי: ביטוחי בריאות ממלכתי בקופות החולים, בריאות האישה, תזונה, אורח חיים בריא, תינוקות וילדים, גיל הזהב רפואה משלימה ועוד.

אז מה היה לנו בכתבה:

דילוג לתוכן