בריאות ורפואה ברשת

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

בריאות ורפואה ברשת

איזה מידע רפואי ניתן למצוא ברשת?

בריאות ורפואה ברשתהרופא שלכם יעשה הכול בכדי לתת לכם את כל המידע הרפואי שאתם זקוקים לו. אך יש מקרים רבים בהם, בהם אתם מרגישים, שעדיין אין לכם את כל המידע, יש לכם שאלות נוספות, אתם רוצים ללמוד להנאתכם על כל מיני מחלות ופרוצדורות רפואיות או שבשעה 1 לפנות בוקר, אתם רוצים לדעת מידע רפואי או לשאול שאלה, שאינה יכולה לחכות עד הבוקר.

למזלנו, כיום קיימים מעל מיליארד דפי מידע באינטרנט ואלפי אתרי רפואה ובריאות, המרכזים ומספקים עבורכם את כל המידע הרפואי והבריאותי הקיים, ועונים און-ליין לשאלות שלכם.

רשת האינטרנט מכילה כמויות עצומות של מידע רפואי ובריאותי המתעדכן באופן יומיומי או שבועי, ובלחיצת עכבר אחת, ניתן למצוא מידע רב ומקיף.

ניתן למצוא מידע ברשת על כל מחלה קיימת, מהם הסימפטומים שלה, כיצד מאבחנים מחלות, מהם שיטות הטיפול הקיימות למחלות השונות, מה אומרות בדיקות דם ושתן, כיצד למנוע מחלות, מה לעשות במקרי חירום, כיצד לבצע החייאה או פעולות עזרה ראשונה אחרות, האם התרופות שאתם נוטלים יעילות, מהם התופעות לוואי של תרופות, מה יעשו לכם בניתוח, הסבר מפורט על פרוצדורות רפואיות ומידע בסיסי ומקצועי על טיפולי פוריות, הריון ולידה.

הבעיה מתחילה, כאשר אתם שואלים את עצמכם, לאיזה אתר לפנות ? כמה אמין האתר ? וכמה אמין המידע שהאתר מספק ?

מהם האתרים המובילים העוסקים בבריאות ורפואה?

מתוך מאגר עצום של אתרים העוסקים ברפואה ובבריאות, ישנם אתרים ברשת אשר מומלצים יותר מאחרים, כיוון שהמידע הניתן שם הוא מידע מקיף ואמין הניתן על ידי רופאים מומחים ומקצועיים. יש לשים לב מתי האתר עודכן לאחרונה, על ידי מי האתר מנוהל, והאם המידע הניתן באתרים, מסופק על ידי רופאים ואנשי מקצוע.

בין האתרים המומלצים ניתן לציין את:

  • משרד הבריאות: האתר מספק מידע מהימן להבטחת בריאות תושבי המדינה, שירותים רפואיים, אשפוזים, חיסונים, תזונה ומידע על מחלות שונות בכל בגילאים.
  • דוקטורס: אתר רפואי ובריאותי המספק מידע מרופאים מומחים על מחלות ובעיות, הריון ולידה, תזונה, תרופות, רפואה משלימה, רפואה משפטית ועוד.
  • סטארמד: אתר רפואי ובריאותי המספק מידע מהימן מרופאים מומחים על כל הנושאים הבריאותיים והרפואים, ובנוסף, מכיל מחשבוני בריאות.
  • בלוג איתן – בלוג בנושא בריאות, רפואה ומחלות – כולל מידע על מחלות נדירות.
  • אינדקס תרופות: אתר רפואי המספק מידע מהימן על תרופות, כיצד להשתמש בהם, למה הם נחוצות, מהם תופעות הלוואי ומהם התרופות שאסור לשלב ביחד.
  • מילון מונחים רפואי: מילון המכיל כ 4000 מונחים בנושאי רפואה.
  • האגודה למלחמה בסרטן: אתר רפואי המכיל מידע מהימן על כל סוגי הסרטן הקיימים, מהם הסימפטומים, כיצד מאבחנים, ומהם דרכי המניעה והטיפול.
  • הריון ולידה: אתר רפואי המספק את כל המידע הנדרש להכנה לפני הריון, הריון וכל הבדיקות הנדרשות, למה לצפות, הכנה ללידה.
  • אינפומד ואתר Ynet: האתרים מספקים מידע בריאותי ורפואי ובנוסף, פענוח בדיקות דם ושתן.

בנוסף, קיימים אתרים רבים המספקים מידע ספציפי לגבי מחלה מסוימת, לדוגמא: מידע על מחלת האלצהיימר, טרשת עורקים, תסמונת דאון, פרקינסון ועוד. האתרים הללו מנוהלים על ידי אגודות שונות, אשר מטרתם לתת מידע, תמיכה והכוונה לאנשים החולים ובני משפחתם.

כמו כן, קיימים אתרים ברשת של קופות החולים: מכבי, לאומית, מאוחדת וכללית, המספקים מידע רפואי ובריאותי בנושאים שונים.

מהן הדרכים למצוא מידע רפואי ולשאול שאלות?

בכל האתרים המוזכרים לעיל, ניתן למצוא מידע רפואי אמין המסופק על ידי רופאים. כאשר המידע המסופק באתרים אינו מספיק לכם ואינו נותן לכם מענה לכל השאלות המטרידות אתכם, ניתן באמצעות שליחת הודעת שאלה למנהל האתר או לרופאים אשר מספקים את המידע באתר, לקבל תשובה מהירה לשאלתכם.

בנוסף, קיימים פורומים רבים בנשואים שונים, בהם ניתן לשאול שאלות, להציג בעיות ולקבל מענה מהיר ומהימן על ידי אנשי מקצוע. הפורומים מחולקים לפי תתי נושאים, לדוגמא: פורום כללי בנושא אורתופדיה, שבתוכו ישנם תתי פורומים לבעיות ספציפיות הקשורות לאורטופדיה כמו: קרסול וכף הרגל, ברכיים, החלפת מפרקים ועוד.

>

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

פורטל שירותי בריאות בישראל

הפורטל המוביל לשירותי בריאות בישראל- פורטל המקום שבו תקבלו את כל המידע והעדכונים העכשווים בנושאי: ביטוחי בריאות ממלכתי בקופות החולים, בריאות האישה, תזונה, אורח חיים בריא, תינוקות וילדים, גיל הזהב רפואה משלימה ועוד.

אז מה היה לנו בכתבה:

דילוג לתוכן