ניתוח הגדלת חזה

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

ניתוח הגדלת חזה

ניתוח הגדלת חזהניתוח הגדלת החזה הראשון בוצע בשנת 1865, באותם זמנים נחשב הניתוח כמורכב ומסובך, אך מאז התפתחה הטכנולוגיה והמדע וכיום, ניתוח הגדלת חזה נחשב לאחד הפרוצדורות הכירורגיות הפשוטות בעולם הפלסטיקה וכמו כן, ניתוחי הגדלת חזה נמצאים בשכיחות גבוהה והם הניתוחים הכי פופולאריים ומבוקשים בקרב נשים בעולם המערבי.

סיבות רבות קיימות לניתוח הגדלת חזה, חלק מהנשים אינן מרוצות ממה שהטבע נתן להם, והם מרגישות  פחות נשיות ומעוניינות בחזה גדול ושופע יותר עקב חזה קטן, חזה אסימטרי, הצטמקות החזה לאחר לידות ובעיקר לאחר הנקות, השפעות הגיל על מראה העור וצורתו של השד או נשים הזקוקות לשחזור השד.

בנוסף, נשים אשר חלו בסרטן והיות צריכות לעבור כריתת שד, יכולות כיום לעבור ניתוח שיחזור שד ואף להגדיל את החזה.

אין צורך לסבול יותר ממראה שלא מספק אותך וגורם לך להרגיש פחות נשית, בעזרת ניתוח פלסטי פשוט יחסית, ניתן להגדיל את החזה לזקוף אותו וללכת בגאווה.

מהם שלבי ניתוח הגדלת חזה?

השלב הראשון והחשוב ביותר בניתוח הגדלת חזה, הוא קודם כל בחירת מקום הניתוח ( איזה מרפאה או בית חולים) ומיהו המנתח המבצע את הניתוח.

חשוב מאוד לברר שהמנתח ובית החולים או המרפאה אכן עובדים ברישיון משרד הבריאות. כמו כן, חשוב מאוד לברר מיהו המנתח, מה הניסיון שלו בתחום הפלסטיקה בכלל ובתחום הגדלת חזה בפרט. מומלץ גם לבקש המלצות מנשים שכבר עברו ניתוח הגדלת חזה אצל מנתח זה או אחר.

לאחר בחירת מקום הניתוח והמנתח המבצע, תתקיים פגישת היכרות בין הלקוחה למנתח. במהלך הפגישה יסביר המנתח ללקוחה את שלבי הניתוח, הסיכונים, סיבוכים ותופעות לוואי אפשריות, למה לצפות לאחר הניתוח ועוד שאלות ותהיות שיעלו במהלך הפגישה.

כמו כן, ייקח המנתח מידות של החזה, ויעשה תיאום ציפיות בין רצונה של האישה ויכולתו של המנתח לבצע זאת בהתאם לפרופורציות של גוף האישה (גודל השתל, מבנה גוף האישה, משקל, גובה), אילו שתלים היא רוצה: שתלי סיליקון (בדומה לניתוח לעיצוב הישבן), סיליקון , הזרקת שומן, שתל סיבי.  בנוסף, יערכו בדיקות דם ותילקח היסטוריה רפואית, על מנת לוודא שהאישה אכן יכולה לעמוד מבחינה בריאותית ונפשית בניתוח בכלל ובניתוח פלסטי אשר ישנה את חייה בפרט.

לאחר מכן, יבחר מועד הניתוח. הניתוח עורך לרוב עד שעתיים והוא מתחיל ברגע שהלקוחה הורדמה בהרדמה מלאה. קיימות מספר שיטות בהם יכול המנתח להשתמש בניתוחי הגדלת חזה), כגון: המנתח חותך חתך פנימי מתחת לרקמת השד או סביב הפטמה של השד או קפל תת שדי או באזור בבית השחי. דרך החתך שבוצע, יוצר המנתח תעלה דרכה הוא יחדיר את שתל השד החדש.

שתל השד מונח מאחורי רקמת השד, כך שבעתיד לא תהיה הפרעה לאישה להניק. בסיום הפרוצדורה, המנתח סוגר את החתכים שיצר בעזרת תפרים, ובמרבית המקרים מוחדר נקז למספר ימים, אשר מטרתו לנקז החוצה את שארי הדם.

החזה יהיה חבוש למספר ימים, ובמשך 6 שבועות לערך, תצטרך האישה ללכת עם חזייה מיוחדת. תוצאות סופיות יהיה ניתן לראות רק לאחר כשלושה חודשיים.

מידע נוסף ופרוט לגבי כל ניתוחי הגדלת חזה באתר breast-care

הסיכונים ותופעות הלוואי

כמו בכל פרוצדורה רפואית וניתוח קיימים סיכוניים ותופעות לוואי בשכיחות נמוכה – הרופא יסביר לך בפרוט לגבי הסיכונים בניתוח להגדלת החזה.

  • שטפי דם.
  • דליפת סיליקון.
  • התקשות השד.
  • אסימטריה בין השדיים.
  • זיהומים.
  • קפלים בשד.
  • דחיית השתל על ידי הגוף.
  • קפלים בשד.
  • חוסר שביעות מתוצאות הניתוח.
  • חוסר תחושה בשד.

הגדלת חזה והריון

חשוב לציין, ששתלי חזה אינם מפריעים בזמן ההיריון, כיוון שהשתל מושתל בין רקמת השד לשריר החזה ולכן אין חשש שהוא יפריע לא להתפתחות השד במהלך ההיריון ולא להנקת התינוק לאחר מכן.

>

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

פורטל שירותי בריאות בישראל

הפורטל המוביל לשירותי בריאות בישראל- פורטל המקום שבו תקבלו את כל המידע והעדכונים העכשווים בנושאי: ביטוחי בריאות ממלכתי בקופות החולים, בריאות האישה, תזונה, אורח חיים בריא, תינוקות וילדים, גיל הזהב רפואה משלימה ועוד.

אז מה היה לנו בכתבה:

דילוג לתוכן