שיטות לעיצוב הישבן

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

עיצוב הישבן

עיצוב הישבןלאורך דורות רבים ישבן מעוצב ומורם נחשב לסמל פריון, בריאות ושגשוג. בימנו המצב אינו שונה, הישבן הוא אחד האברים המהוללים בגוף, הן אצל נשים והן אצל גברים ואנשים רבים חושקים בישבן מושלם כחלק בלתי נפרד משלמות גופם.

לישבן יש מקום של כבוד בתקשורת ובמדיה העולמית, עם זמרות ושחקניות כג'ניפר לופז וסקארלט ג'והנסון המתהדרות בישבן שהפך לסמלן המסחרי לא קשה להבין את המהומה סביב צורתו וגודלו של איבר זה.

לצערנו, לא כולנו התברכנו בגנים ברזילאים משובחים, אולם, אין סיבה לדאגה. במידה וחשקה נפשכם בישבן המושלם תשמחו לשמוע כי קיימים מגוון ניתוחים פלסטיים לעיצוב הישבן שנועדו לספק רצון זה בדיוק.

מקורו של הליך עיצוב הישבן טמון למרבה ההפתעה דווקא בברזיל, בו רוב הנשים מתהדרות בישבן מלכותי מיום הוולדן ומבוצע על שיטותיו השונות כבר למעלה מעשור. לישראל הגיע ההליך בשנת 2005 ומאז בוצעו לא מעט טיפולים לשביעות רצונם ורצונן של חובבי הישבן הישראלים.

עיצוב ישבן בעזרת שתלי סיליקון

שיטה זו, בדומה להגדלת חזה באמצעות שתלי סיליקון, מבוצעת בדרך כלל בהרדמה מלאה ואורך כשלוש שעות. במהלך הניתוח מבצע המנתח הפלסטי חתך באורך של 5-7 ס"מ באזור החיבור בין הירך לישבן או בסמוך לחריץ הישבן, אל תוך חריץ זה מחדיר המנתח את שתלי הסיליקון בהתאם לצורת הישבן שנבחרה.

בתום הניתוח תוכלו להשתחרר לביתכם ולהתחיל את הליך ההחלמה. הליך ההחלמה אורך בין שבוע לשבועיים ומלווה בכאבים חזקים (בעיקר בשתי היממות הראשונות), על הכאבים ניתן להקל באמצעות משככי כאבים פשוטים. במהלך ההחלמה יש להמנע מישיבה ושכיבה על הישבן וכן להמעיט ככל הניתן מכל פעילות מיותרת.

כעבור 24 שעות לאחר הניתוח תוכלו להתקלח והתפרים יוסרו כעבור מספר ימים. במהלך תקופת ההחלמה מומלץ ללבוש בגדים שיספקו התנגדות לאזור הישבן (תחתונים אלסטיים, תחבושות מיוחדות וכדומה). בתום תהליך ההחלמה תוכלו לחזור לשגרה, אולם חשוב לדעת כי לא מומלץ לבצע כושר או פעילות גופנית או מאמצים גופניים מיוחדים בחודשיים הראשונים לאחר הניתוח.

הרמת ישבן ברזילאית (עיצוב ישבן באמצעות שומן עצמי)

שיטה זו בדומה לקודמתה אורכת כשלוש שעות ומבוצעת בהרדמה חלקית או מלאה. בשיטה זו מבוצעת שאיבת שומן ממוקדים שופעים בגוף (ירכיים, בטן תחתונה וכדומה), השומן שנשאב מסונן והשומן הטהור שנותר מוזרק אל תוך הישבן ומשמש לעיצובו מחדש. הליך זה הוא בעל רווח כפול בשל העובדה שיחד עם עיצוב הישבן נזכה גם לשאיבת שומן מיותר מגופנו.

ההחלמה מניתוח זה הינה קלה יחסית וזאת בשל העובדה כי השומן הטבעי נקלט היטב בגוף ולא מצריך ממנו מאמץ מיוחד בהחלמה, חשוב לזכור כי ההליך החלמה מניתוח זה כולל בתוכו גם החלמה משאיבת השומן ומשתנה בהתאם לכמות מוקדי השאיבה.

בימים הראשונים לאחר הניתוח צפויה נפיחות ואדמומיות באזור אך היא שוכחת במהרה והחזה לשגרה לרוב תתאפשר תוך ימים ספורים.

עיצוב ישבן באמצעות מקרוליין

שיטה חדשה ויעילה במיוחד. בשיטה זו נעשה שימוש בחומר שנקרא מקרוליין שהוא בעצם חומצה היאלורונית שהונדסה גנטית וזהה כמעט לחלוטין לחומצה ההיאלורונית הטבעית בגופנו. עיצוב הישבן מתבצע באמצעות הזרקה ידנית ומדוייקת של החומר ופיסולו של הישבן בהתאם להעדפת הלקוח.

שיטה זו מתאימה במיוחד למילוי "חללים" במראה הישבן ונחשבת למדוייקת ונוחה במיוחד. הטיפול במקרוליין נעשה בהרדמה מקומית בלבד ואורך כ-20 דקות. ההחלמה מהליך זה הינה קצרה, קלה ונטולת כאבים. החזרה לשגרה תיהיה מהירה וחלקה.

לשיטה זו יתרונות רבים וחשובים, עיצוב ישבן באמצעות מקרוליין נחשב להליך בטוח מאד ובעל תוצאות משביעות רצון במיוחד.>

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

פורטל שירותי בריאות בישראל

הפורטל המוביל לשירותי בריאות בישראל- פורטל המקום שבו תקבלו את כל המידע והעדכונים העכשווים בנושאי: ביטוחי בריאות ממלכתי בקופות החולים, בריאות האישה, תזונה, אורח חיים בריא, תינוקות וילדים, גיל הזהב רפואה משלימה ועוד.

אז מה היה לנו בכתבה:

דילוג לתוכן