הצטרפות לקופת חולים מכבי

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו


מבין כל קופות החולים הציבוריות מכבי שירותי בריאות היא זו שמצליחה לגייס הכי הרבה חברים חדשים, בעיקר כאלו שעוברים מקופות אחרות אל קופת החולים של מכבי.מכבי - ההצטרפות לקופה

מעבר להתבססותה של מכבי במקום הראשון בקבלת חברים חדשים, נכון למועד פרסום הנתונים האחרון במחצית שנת ,2010 הקופה הייתה היחידה שהציגה הגדלת במספר החברים, שאר הקופות הציגו ירידה בכמות החברים בהן – מכאן שמרבית העוזבים בחרו לעבור למכבי שירותי בריאות.

קופת חולים מובילה

מכבי שירותי בריאות מובילה את טבלאות המספרים בכל שנת 2010, בכל כמה חודשים מתפרסמים הנתונים המספריים של מועדי המעברים בין הקופות השונות ובשני המועדים הראשונים שהיו בשנת 2010 מכבי הובילה את הדרך, המספרים הם סופיים ולאחר קיזוז עם מספר החברים שעזב כל קופה.

בחצי השנה הראשונה של 2010 מכבי צירפה לשירותיה מעל 4,100 חברים חדשים, כאשר בין מועד המעבר השני לראשון היא הכפילה את כמות החברים החדשים.

חשוב לציין ולהבין כי גם בשנים 2008 ו-2009 הובילה מכבי שירותי בריאות את טבלאות גיוסי החברים החדשים, אך רק בשנת 2010 היא הקופה היחידה שיכולה להציג בגאווה גידול כללי במאזן החברים ולא ירידה לעומת כל שאר הקופות.

בצורה "יבשה" וללא בחינת הפרטים עובדות אלו מראות על רמת שירות גבוהה של מכבי שירותי בריאות לעומת חוסר מרוצות מהשירות של שאר הקופות.

מעבירים אותך בקלות

בשנת 2010 חוק הבריאות עבר כמה תיקונים כאשר אחד השינויים שרלבנטי לנושא המעבר בין הקופות קבע כי יהיו שישה מועדי מעבר ולא רק ארבעה כפי שהיה מקובל עד קבלת השינוי.

בנוסף לשינוי זה בחוק המדינה ומשרדי הממשלה השונים מנסים בכל מיני דרכים להקל על המעבר בין קופות החולים.מכבי - ההצטרפות לקופה

באופן בסיסי כל אדם יכול לבחור לעבור בין קופה לקופה, אך בפועל קופות החולים מנסות להערים כמה שיותר קשיים וחסמים על מנת שלא לאבד לקוחות והכנסות – למשל כבילת המבוטחים כגון ביטוח סיעודי לקופת החולים בגלל איבוד רצף ביטוחי וותק עם מעבר לקופה אחרת עם פוליסת סיעוד חדשה.

קופת חולים מכבי – נאמנות מעל הכל

בנוסף ליכולות המרשימות של מכבי שירותי בריאות לצרף לשירותיה הכי הרבה חברים חדשים הקופה מציגה גם שיעורי נאמנות לקוחות גבוהים, בכל מועד מעבר בין הקופות מתפרסמים גם נתוני שיעור הנאמנות של חברי כל קופות החולים.

בכל השנים האחרונות וגם בשני מועדי המעבר הראשונים לשנת 2010 מכבי שירותי בריאות הציגה את שיעורי נאמנות הלקוחות הגבוהים ביותר מבין כלל הקופות.

הקופה שמתאמצת בשבילך

הנהלת מכבי שירותי בריאות כמובן שמחה עם הצגת התוצאות החיוביות וקוראים להגברת התחרותיות בשוק הבריאות וקופות החולים בישראל למען טובת הציבור.

קופת החולים מכבי קוראת לכלל הציבור לבחון את התנאים ואת שירותי הבריאות שמוצעים על ידי כל הקופות ולבחור באפשרות הטובה ביותר עבור כל אחד כי המעבר בין הקופות הוא על פניו פשוט מאוד וקל לביצוע.

מכבי שירותי בריאות מצידה עושה כל מאמץ להמשיך להוביל את שביעות רצון חבריה ולגייס עוד חברים. הקופה מחזיקה מערך רחב בפריסה ארצית, מציעה מגוון גדול ל שירותי רפואה ומנסה לתת יחס אישי ונעים יותר של כל הצוות הרפואי והמקצועי של הקופה.

מכבי שירותי בריאות מציעה שירותי רפואה כלליים במסגרת ביטוח הבריאות הממלכתי וכמובן מפעילה מערך מקיף וגדול של ביטוחים משלימים שמספקים מגוון רחב יותר של שירותים רפואיים ותנאים טובים יותר מאשר הביטוח הבסיסי בלבד. הביטוחים המשלימים של מכבי שירותי בריאות הם מגן זהב ומגן כסף.

>

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

פורטל שירותי בריאות בישראל

הפורטל המוביל לשירותי בריאות בישראל- פורטל המקום שבו תקבלו את כל המידע והעדכונים העכשווים בנושאי: ביטוחי בריאות ממלכתי בקופות החולים, בריאות האישה, תזונה, אורח חיים בריא, תינוקות וילדים, גיל הזהב רפואה משלימה ועוד.

אז מה היה לנו בכתבה:

דילוג לתוכן