מאוחדת שמה דברים בפרופורציה

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

מאוחדת שמה דברים בפרופורציה

מאוחדת שמה דברים בפרופורציהבשנים האחרונות קופות החולים החלו לפרוש את חסותן על תחום הרפואה הפלסטית.

פלסטיקה הינו תחום התופס בשנים האחרונות תאוצה בארץ ובעולם.

הליכים של ניתוחים פלסטים כמו: ניתוח יהרמת חזה, מתיחת פנים, שאיבת שומן ואחרים אינם נחשבים חריגים בנוף המקומי.

קופות החולים ובניהן מאוחדת, החלו להציע ביטוחים, והנחות בטיפולים אסתטיים לשיפור מראה הגוף או הפנים.

הטיפולים אינם חלק מסל הבריאות, זו הסיבה שקופ"ח מאוחדת ורשת פרופורציה חברו יחדיו והן מציעות מגוון טיפולים במחירים אטרקטיבים למבוטחי מאוחדת.

טיפולים אסתטיים בפרופורציה

רשת "פרופורציה" היא אחת מרשתות הרפואה האסתטית הותיקות ומונה כעשרה סניפים ברחבי הארץ.

פרופורציה מציעה מגוון של טיפולים אסתטיים, החל מטיפולי הסרת שיער בלייזר, דרך רפואה אסתטית הכוללת טיפולי פנים, הסרת קעקועים, העלמת ורידים ועד כירורגיה פלסטית הכוללת ניתוחים פלסטיים מכל הסוגים. הטיפולים בפרופורציה נעשים באמצעים חדשניים ובאמצעות מכשור טכנולוגי מתקדם.

צוותי המרפאות מורכבים מרופאים בעלי נסיון רב, מומחים בכירורגיה פלסטית. בניגוד למכונים אחרים, בפרופורציה גם טיפולי הסרת השיער נעשים על ידי רופאים בלבד.

אשפוז לאחר ניתוח נעשה בתנאים מעולים ותוך ליווי צמוד של צוות המרפאות והשגחה של הרופאים. הצוות הרפואי עומד לרשות המטופלים גם לאחר סיום הטיפול או השחרור מהאשפוז.

הנחות לחברי מאוחדת

בשל הביקוש הרב לטיפולים אסתטיים והמוניטין רב השנים של רשת פרופורציה, נוצר שיתוף פעולה בין הרשת לבין קופת חולים מאוחדת. חברי "מאוחדת שיא", הביטוח המשלים של קופת החולים, זכאים להנחות משמעותיות במגוון ניתוחים פלסטיים וטיפולים אסתטיים אחרים.

השתתפות קופת החולים מאפשרת לאנשים מכל שכבות האוכלוסיה לעבור את ההליך האסתטי שחלמו עליו ולא יכלו להרשות לעצמם, במחירי השתתפות עצמית שווים לכל נפש ובמרפאה מקצועית ואחראית.

טיפולים בהנחה לחברי "מאוחדת שיא"

הסרת שיער בלייזר

הסרת שיער לצמיתות מאיברים שונים בגוף. מדובר במספר טיפולים המשאירים את עורך חלק

ניתוח אף

ניתוח אף הוא ניתוח נפוץ יחסית, הנועד לשיפור מראה האף והפנים. הניתוח נעשה בבית חולים ולרוב אינו דורש אשפוז אלא מספר ימי התאוששות בבית בלבד. לעתים ישנה לאחר הניתוח תחושת נפיחות או כתמים סביב האף.

ניתוח הגדלת חזה

ניתוח הגדלת חזה הוא לא אלא הכנסת שתל אל השדיים על מנת להגדילם. הניתוח נעשה בהרדמה מלאה בבית חולים, וניתן לחזור לפעילות כעבור יום- יומיים, אך במשך מספר שבועות עלולה להיות תחושת כאב או חוסר נוחות. מתאים לנשים מעל גיל 17.

שאיבת שומן

שאיבת שומן מאזורים שונים בגוף כמו בטן, זרועות, מותניים, לחיים ועוד. לצד הניתוח נדרשת מהמטופל הקפדה על דיאטה ופעילות גופנית. לאחר הניתוח עלולים להיות כאבים, וההחלמה אורכת לרוב מספר שבועות.

טיפול בהזעת יתר

הזרקת חומר להפסקת הזעה, טיפול פשוט ללא הרדמה המסייע לתקופה של כחצי שנה. לחילופין ניתן לעבור ניתוח לשאיבת בלוטות זיעה, שהשפעתו היא לצמיתות ומצליח ב-90% מהמקרים.

טיפול בוטוקס

השתלת בוטוקס לשרירי הפנים על מנת להחליק את העור וליצור מראה רענן וצעיר. הטיפול נעשה ללא הרדמה וניתן לחזור לפעילות באופן מיידי. הטיפול אפקטיבי למשך זמן של שלושה- שישה חודשים ולכן צריך לחזור על הטיפול לאחר שהשפעתו פוחתת.

הטיפולים עליהם ניתנת ההנחה יכולים להשתנות ולכן כדאי לפנות טלפונית למוקד קופת חולים מאוחדת-  3833* או למרפאת פרופורציה- 5599* ולברר מהי העלות לכל טיפול לחברי מאוחדת "שיא".

>

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

פורטל שירותי בריאות בישראל

הפורטל המוביל לשירותי בריאות בישראל- פורטל המקום שבו תקבלו את כל המידע והעדכונים העכשווים בנושאי: ביטוחי בריאות ממלכתי בקופות החולים, בריאות האישה, תזונה, אורח חיים בריא, תינוקות וילדים, גיל הזהב רפואה משלימה ועוד.

אז מה היה לנו בכתבה:

דילוג לתוכן