מכבי ממבט ראשון – שירותי אופטומטריה

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

מכבי ממבט ראשון - שירותי אופטומטריה

מכבי ממבט ראשון - שירותי אופטומטריהקופת חולים מכבי שירותי בריאות מפעילה עבור לקוחותיה את רשת "מכבי ממבט ראשון" – שירותי אופטומטריה מקצועיים בכל רחבי הארץ.

קופת חולים מכבי שירותי בריאות מפעילה למעלה מ-45 סניפים של "מכבי ממבט ראשון" בכל חלקי הארץ ובהם מוענק שירות אופטומטריה מקצועי על ידי אופטומטריסטים מוסמכים ומנוסים- כל זאת יחד עם הטבות והנחות שונות על המוצרים והשירותים הניתנים בסניפים.

בסניפי "מכבי ממבט ראשון" ניתן למצוא היצע רחב של עזרי ראייה, משקפי ראייה, משקפי קריאה, עדשות מגע ומשקפי שמש – כל אלו ממיטב היצרנים ומותגי האופנה בעולם.

שירות "מכבי ממבט ראשון" מעניק מעטפת שירותים לכל חברי הקופה הכוללים בין היתר בדיקות ראייה תכופות בסטנדרטים הגבוהים ביותר, התאמה אישית של עזרי ראייה וכן מגוון הנחות על המוצרים למבוטחי קופת חולים מכבי שירותי בריאות

הטבות למבוטחי מכבי שירותי בריאות

שירות "מכבי ממבט ראשון" מוענק לכל מבוטחי קופת חולים מכבי שירותי בריאות ומציע מגוון הטבות והנחות בסניפים השונים וכן הטבות נוספות למבוטחי מכבי כסף ומכבי זהב. הטבות לכל חברי הקופה כוללות בין היתר:

  • הנחה של 15% ברכישת מסגרות למשקפיים, עדשות מגע, תמיסות לעדשות מגע ומשקפי שמש.
  • הנחה של 20% על עלות עדשות למשקפיים.
  • הנחות מיוחדות לרכישת עזרי ראייה לילדים מתחת לגיל 18 בסניפי "מכבי ממבט ראשון" ועוד.

מבוטחי מכבי מגן כסף נהנים ממגוון הטבות בסניפי הרשת, בין היתר:

  • הנחה של 33% (עד סכום של 794 ₪ לשנת חברות) על רכישת עדשות מגע במקרים של קרטוקונוס, השתלת קרנית וריפוי קרנית.
  • הנחה של 33% (עד סכום של 204 ₪ לשנת חברות) על עדשות מגע ממספר 7 ומעלה.
  • הנחה של 33% (עד סכום של 1,269 ₪ לשנת חברות) על רכישת משקפיים טלסקופיים ומקרוסקופיים.
  • הנחה של 33% (עד סכום של 794 ₪ לשנת חברות) על עדשות פלסטיק למשקפיים ממספר 7 ומעלה, עדשות פלסטיק למשקפיים לילדים עד גיל 10 הסובלים מרוחק ראייה ממספר 5 ומעלה, עדשות פלסטיק למשקפיים במקרה של קרטוקונוס ועוד.

מבוטחי מכבי מגן זהב נהנים מהנחות משמעותיות על רכישות ברשת, לדוגמא:

  • הנחה של 83% (עד סכום של 1,995 ₪ לשנת חברות) על רכישת עדשות מגע במקרים של קרטוקונוס, השתלת קרנית וריפוי קרנית.
  • הנחה של 83% (עד סכום של 510 ₪ לשנת חברות) על עדשות מגע ממספר 7 ומעלה.
  • הנחה של 83% (עד סכום של 3,192 ₪ לשנת חברות) על רכישת משקפיים טלסקופיים ומקרוסקופיים ועוד.

סניפי מכבי ממבט ראשון

סניפי "מכבי ממבט ראשון" פועלים כשירות ייחודי של קופת חולים מכבי שירותי בריאות ופועל בסניפים ייעודיים של הקופה וכן כחלק מהסכם עבודה עם חנויות אופטיקה פרטיות הנבחרות בקפדנות לספק את השירותים לחברי הקופה.

סניפי "מכבי ממבט ראשון" פזורים בכל הארץ ופועלים בישובים הבאים: יבנה, באר שבע, רחובות, אשקלון, אשדוד, מודיעין מכבים רעות, שהם, קריית ספר, בית שמש, ירושלים, תל אביב יפו, ראשון לציון, חולון, בני ברק, בת ים, גבעתיים, רמת גן, קריית אונו, רמת השרון, פתח תקווה, הרצליה, הוד השרון, רעננה, נתניה, צפת, אור עקיבא, נצרת, עכו, נהריה, כרמיאל, טבריה, קריית ביאליק, קריית מוצקין וחיפה.

>

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

פורטל שירותי בריאות בישראל

הפורטל המוביל לשירותי בריאות בישראל- פורטל המקום שבו תקבלו את כל המידע והעדכונים העכשווים בנושאי: ביטוחי בריאות ממלכתי בקופות החולים, בריאות האישה, תזונה, אורח חיים בריא, תינוקות וילדים, גיל הזהב רפואה משלימה ועוד.

אז מה היה לנו בכתבה:

דילוג לתוכן