כללית בסלולר – עדכוני אפליקציה של הכללית

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

עדכוני אפליקציה של הכללית

עדכוני אפליקציה של הכלליתקופת חולים כללית הציבה לה למטרה לייצר מגוון של שירותים רפואיים ברשת האינטרנט עבור קהל לקוחותיה, אשר יהיו זמינים ונגישים עבורם בכל מקום ובכל עת. השירותים הדיגיטליים של שירותי בריאות כללית שומרים על מקצועיות ומטרתם היא לתת מענה לצרכים השונים של הלקוחות.

מעבר ליתרונות שיש לכך כלקוחות קופת חולים כללית, יש כאן יתרון אדיר לכל הגולשים באשר הם: יצירת מאגר מידע רפואי מקורי, אמין ומקצועי ברשת. היום, כאשר מתעוררת בקרבנו שאלה רפואית, במקום להתקשר לרופא או לקבוע תור על כל דבר קטן כמו פעם, אנחנו עושים חיפוש בגוגל וקוראים את המידע שמתקבל מאתרי האינטרנט השונים.

אין לנו כל דרך לדעת מה הוא מקור המידע והאם הוא אמין. בשירותי הבריאות שמציעה הכללית ברשת יש לנו בטחון מוחלט באיכות המידע שאנחנו קוראים.

עדכוני אפליקציה של הכללית: "כללית בסלולר"

"כללית בסלולר" הינה אפליקציה לכללית באייפון של שירותי בריאות כללית, המאפשרת למשתמש בה להיכנס לתיק הרפואי האישי שלו. הפרטים שיוזנו דרך האייפון יועברו ישירות לתיק הרפואי שבקופה באמצעות מערכות המידע האלקטרוניות, ולהיפך.

בזכות עדכוני האפליקציה של הכללית ניתן לקבוע תורים לרופא המשפחה, רופא מייעץ או רופא מומחה, לקבוע בדיקות דם ובדיקות אחרות, לקבל מידע לגבי ביקורים עתידיים או ביקורים בעבר, לעיין בתוצאות המעבדה שלכם, לקבל מידע לגבי תרופות, ואפילו לקבל ייעוץ מקצועי מרופאים מומחים מכל תחום.

בקיצור, כל המידע שיכולתם עד כה להשיג דרך אתר האינטרנט של הכללית, נמצא עכשיו ממש בהישג ידכם בהקשה אחת על מכשיר האייפון שלכם. שירותי בריאות כללית מציעה גם שירותים דיגיטליים נוספים לקהל הגולשים, ביניהם בלוגים של הכללית וערוץ וידיאו ביו-טיוב.

ערוץ וידיאו של שירותי בריאות כללית ביו-טיוב

בערוץ הוידיאו של שירותי בריאות כללית ביו-טיוב ניתן לצפות במבחר גדול של סרטוני הדרכה בתחומי הרפואה השונים וקידום הבריאות, סרטונים המציעים אימוני כושר קבוצתיים, אימון כושר אישי, סדרת סרטוני הסברה בנושאי היריון, פוריות, מין וזוגיות, וכן סרטונים של רופאים מומחים אשר עונים על שאלות נפוצות בליווי הדגמה ויזואלית.

ערוץ הוידיאו של הכללית מאפשר לכל אדם שמעוניין בכך לקבל מידע מקצועי ומעמיק בכל הקשור לבריאות, ומרחיב את פעילותה של הכללית ברחבי הרשתות החברתיות באינטרנט.

בלוגים של שירותי בריאות כללית ועוד

כללית פותחת לקהל הגולשים בלוגים במגוון נושאים, ביניהם בלוגים שעוסקים בבריאות הנפש, היריון, רפואת תינוקות וילדים, ליקויי למידה והפרעות קשב וריכוז, תזונה והפרעות אכילה, וכן הלאה. מעתה ניתן להתכתב עם רופאים מומחים בתחומים שמעניינים אתכם או שאתם מחפשים מידע לגביהם ולקבל תשובה לכל שאלה.

בנוסף מקיימת קופת חולים כללית פעילות ענפה בפייסבוק ובטוויטר, וכן מספקת שירות של ייעוץ על ידי רופא באמצעות שיחת וידאו ברשת שליחת שאלות למומחים באי-מייל.

חדש בשירותי בריאות כללית: ליווי היריון און-ליין

הצורך הגדול ביותר בליווי רפואי צמוד מתעורר בתקופת ההיריון. כל יום קורה משהו חדש, השינויים הם דראסטיים, ורוב הזמן לא ברור מה קורה מבחינה רפואית, והביקורים אצל הרופא ואצל אחות טיפת חלב נהיים תכופים יותר ויותר.

היום כבר לא צריך לרוץ למרפאה בגלל כל דבר קטן, מאחר וקופת חולים כללית מציעה שירות חדש: ליווי היריון באינטרנט. המערכת הדיגיטלית מספקת שירות ומענה לנשים הרות בשלבים השונים של ההיריון ואחרי הלידה ולנשים שרוצות להיכנס להיריון.

ממאגר מידע מקיף ועד בלוג בנושא היריון ואפליקציה באיי-פון, ערוץ הלידה של אתר הכללית נותן מענה לנשים הרות בכל שלבי ההיריון.

>

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

פורטל שירותי בריאות בישראל

הפורטל המוביל לשירותי בריאות בישראל- פורטל המקום שבו תקבלו את כל המידע והעדכונים העכשווים בנושאי: ביטוחי בריאות ממלכתי בקופות החולים, בריאות האישה, תזונה, אורח חיים בריא, תינוקות וילדים, גיל הזהב רפואה משלימה ועוד.

אז מה היה לנו בכתבה:

דילוג לתוכן