ביקור רופא וביקור חולים

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

ביקור רופא וביקור חולים

"שישה דברים אדם אוכל פירותיהן בעולם הזה, והקרן קיימת לו לעולם הבא. ואלו הן: הכנסת אורחין, וביקור חולים, ועיון תפילה, והשכמת בית המדרש, וְהַמְגַדֵל בניו לתלמוד תורה" ביקור רופא וביקור חולים (תלמוד בבלי, סדר מועד, מסכת שבת, דף קכז עמ' א)

חברת ביקור רופא, הינה חברה פרטית אשר נותנת שירותי רפואה דחופה בכל רחבי הארץ. כיום, ישנן 32 מרפאות ושירותי ביקור רופא בבית החולה 7 ימים בשבוע 24 שעות ביממה.

בנוסף, ישנו מוקד טלפוני המאויש גם הוא 7 ימים בשבוע, 24 שעות ביממה. המוקד של "ביקור רופא" מאויש במאות מומחים מתחום הרפואה הנותנים מענה מיידי לכל בעיה.

שירותי בריאות – חברת "ביקור רופא"

נכון להיום, מפעילה חברת "ביקור רופא", שישה שירותי בריאות שונים, הכוללים:

  • מרפאות לחיילי צה"ל'
  • מרפאות לרפואה ראשונית ודחופה (קדם מיון)
  • רופאים לביקור בית
  • רפואת מומחים
  • מכוני הדמיה
  • רפואה משלימה

חברת "ביקור רופא" הוקמה על ידי משה וקסלר בשנת 1993 והיא נמצאת כיום בבעלות חברת האחזקות IEL אשר היושב ראש  שלה הוא מר מורט מנדל.

מרפאות רפואה ראשונית ודחופה

מרפאות "ביקור רופא", מספקות מגוון רב של שירותים, ייעוץ, בדיקות, טיפולים וכדומה. בין שירותיה ניתן למצוא:  טיפולי פיזיותרפיה, יעוץ נוירולוגי, ייעוץ קרדיולוגי, עזרה ראשונה ברפואת שיניים ומעבדה עד הבית (לבדיקות כגון: דגימות שתן, דגימות דם, תרבית שתן, משטחי גרון ועוד).

בדיקת רמת חמצן בדם, מתן אינהלציה, בדיקת חום, זריקות וחיסונים למיניהם, בדיקת רופא ילדים, ביצוע בדיקות אקו של הלב, ביצוע בדיקות מאמץ – ארגומטריה, ביצוע בדיקות מוליכות עצבית – EMG ו – NCT , ביצוע רישום גלי המוח  EEG, בדיקת אולטרא- סאונד לבטן, דרכי השתן, אורטופדי, דופלר, כלי דם ואיברים פנימיים, שרותי דימות במכונים ובדיקות רנטגן.

בכל מרפאה ניתן מענה חינם תרופתי ראשוני ומתן מרשמים לתרופות בהמשך.

רפואה אלטרנטיבית

בנוסף לשירותי הרפואה הקונבנציונלית, מספקת חברת "ביקור רופא", גם שירותים מתחום הרפואה האלטרנטיבית, כגון: שיאצו, רפלקסולוגיה, ביו פידבק, יעוץ דיאטטי, דיקור סיני – אקופנקטורה, אוסטיאופתיה, נטורופתיה, כירופרקטיקה, שיטת אלכסנדר, רפואה סינית, הומיאופתיה, פלדנקרייז,  שיטת טווינא, שיטת פאולה, עיסויים ועוד.

על מנת ליהנות משירותי חברת "ביקור רופא" יש צורך להיות מנויים לחברה.

ביקור רופא כללי

כאשר רוכשים ביטוח בריאות מחברות ביטוח פרטיות (כגון: מגדל, כלל בריאות, הראל ועוד), אחד מהשירותים הרפואיים להם זכאים הוא ביקור רופא עד הבית. חברות הביטוח השונות מספקות שירותים רפואיים שונים, אך ברובם ניתן יהיה למצוא שירות ביקור רופא עד הבית 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע, גם בחגים. השירות הניתן דרך חברות הביטוח הוא כלל ארצי.

במה מטפל רופא בביקורו בבית החולה?

השירותיים הרפואיים השונים הניתנים על ידי ביקור רופא בבית כוללים: בדיקות וטיפולים שונים בבית החולה, שירותי מעבדה, פינוי באמבולנס, בדיקות פיזיולוגית שונות, כגון: מדידת חום, לחץ דם, רפלקסים, קרדיו ביפר, א.ק.ג.

בנוסף, ניתנת אנמנזה רפואית באם המצב הרפואי של המבוטח מאפשר זאת , הפנייה לבתי חולים במקרים קשים או במקרים המצריכים התערבות כירורגית או התערבות של רופא מומחה, מתן מרשמי תרופות בהתאם לצורך ולשיקול דעת הרופא ומתן תרופות ראשוניות, מתן תעודה רפואית, הפנייה להמשך טיפול אצל רופא מומחה ועוד.

כל המבוטחים יקבלו את שירותי הבריאות בהתאם לחוזה שחתמו עם חברת הביטוח. כל הרופאים העובדים עם חברות הביטוח הינם רופאים מומחים, מקצוענים, מנוסים ובעלי רישיון עבודה מטעם משרד הבריאות הישראלי.

שירותי ביקור רופא עד הבית, באם ניתן על ידי חברת ביקור רופא או על ידי שירותי הבריאות של חברות הביטוח,  נותן מענה מהיר וזמין לכל אותם מבוטחים אשר חוששים לבריאותם ואינם רוצים לרוץ בבהלה לחדר מיון על כל כאב בטן או כאב ראש ולחכות בתורים הארוכים, או לחלופין עבור אלו אשר מתקשים להגיע פיזית לבתי החולים.>

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

פורטל שירותי בריאות בישראל

הפורטל המוביל לשירותי בריאות בישראל- פורטל המקום שבו תקבלו את כל המידע והעדכונים העכשווים בנושאי: ביטוחי בריאות ממלכתי בקופות החולים, בריאות האישה, תזונה, אורח חיים בריא, תינוקות וילדים, גיל הזהב רפואה משלימה ועוד.

אז מה היה לנו בכתבה:

דילוג לתוכן