מוצרי בריאות לחיזוק הגוף והנפש

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

מוצרי בריאות

מוצרי בריאותבישראל קיימים מאות מוצרי בריאות שונים אשר אינם מהווים תרופות ולפיכך לא נדרשים להליך פיקוח ורישוי ארוך.

כל אחד יכול לרכוש מוצרי בריאות אשר במקרים רבים משמשים כחלק מרפואה אלטרנטיבית – אולם יש לזכור כי יעילותם שנוייה במחלוקת. להלן סקירת חלק ממוצרי הבריאות הנפוצים בישראל:
להרחבה בנושא: מוצרים לגיל הזהב

טייגר אקס

סירופ לחיזוק כוח הגברא, מתבסס על תמציות צמחיים סיניים. המוצר מביא לשיפור בכוח הגברא לאורך זמן, בניגוד לשיפור הנקודתי שמושג כתוצאה משימוש בכדורי הויאגרה.

אנזימון

כדורים הכוללים תערובת מיוחדת של אנזימים, המקלים על פעולת העיכול. כדורי האנזימון מסייעים לגוף בספיגת המזון ועיכול נכון של פחמימות, שומנים וחלבונים. בעזרת הכדורים, הגוף מסוגל להפיק מהמזון את מלוא האנרגיה והחומרים המזינים.

מטאלגון

כדורים המסייעים בניקוי הגוף משאריות מתכות כבדות הנמצאות לעיתים במזון. סילוק שאריות המתכת מסייע לשמירה על כבד בריא.

פפאיה-מינט

כדורים המסייעים לעיכול נכון, דרך פעולה המסייעת לגוף בעיכול החלבונים. כדורי הפפאיה-מינט מביאים לתחושה נעימה אצל המשתמש, בכך שהם מונעים גזים במערכת העיכול ומרעננים את הנשימה.

גינקו

כדורים המסייעים לפעולה תקינה של מחזור הדם ומחזקים את הזיכרון ואת מצב הרוח. כפועל יוצא של המרצת מערכת הדם, נמנעים שטפי דם מסוכנים במוח ונוצרת תחושה אנרגטית אצל המשתמש.

כלורופיל

משקה המעלה את ספירת החמצן בגוף, ובכך מסייע במניעת זיהומים ובסילוק חומרים מזיקים מן הגוף. כמו כן, הכלורופיל מסייע במניעת אבנים בכליות. ניתן להשיג את המוצר גם בצורת כדורים (ולא בצורת משקה).

רוסקוס

כדורים המסייעים לפעולה תקינה של מערכת הדם באמצעות טיפול בבעיות נפוצות בוורידים. הכדורים מסייעים בבעיות של אי-ספיקה ורידית, ובכך מקלים בין היתר על בעיות טחורים וטרשת נפוצה.

אוריבוכו

כדורים המסייעים למניעה – ובמקרה הצורך, גם לטיפול – של דלקות בדרכי השתן. הכדורים, המכילים תמציות של חמוציות ובוכו, משמשים כאנטיביוטיקה מן הטבע עבור דרכי השתן ושומרים על בריאות המערכת.

גימנמה קומבו

כדורים המסייעים לגוף לשמור על רמה מאוזנת של סוכר בדם. כמו כן, הכדורים מסייעים גם לשמירה על פעולה תקינה ונינוחה של מערכת העיכול ובהפחתת התיאבון.

מאקה

כדורים התומכים ומעודדים את הפעילות במערכת הבלוטות של הגבר, ובכך משפרים את התפקוד המיני. כמו כן, הכדורים מסייעים לשמירה על ריכוז לאורך זמן.

תירוטבע

כדורים המסייעים לפעולה תקינה לאורך זמן של בלוטת התריס. הכדורים עשירים בחומרים כגון יוד, אבץ, סלניום ומגנזיום ומסייעים לטיפול תרופתי בבעיות של בלוטת תריס מוגדלת (מסייעים גם לבעיות בבלוטות הלימפה והערמונית).

קוהוש פלוס

כדורים המסייעים להקלת התחושות הלא-נעימות אצל נשים בגיל המעבר. הכדורים מונעים תחושות קיצוניות של גלי-חום, דפיקות לב ותופעות נוספות המורגשות אצל נשים בגיל המעבר.

אוורפלקס

כדורים המחזקים את המפרקים ותורמים ליכולתם לעמוד בתנועות חדות ובזעזועים. באמצעות הגברת הגמישות של המפרקים, מונעים הכדורים סכנות מיותרות.

משקה קלמגדי

משקה טעים המספק לגוף סידן ומסייע לחיזוק העצמות והשיניים. כמו כן, המשקה מסייע לשמירה על פעילות תקינה של המערכת העצבית ולמניעת תופעות של התכווצות שרירים.

אבץ

כדורים המכילים תמציות אבץ ומחזקים את המערכת החיסונית. כמו כן, כדורי האבץ תורמים למראה מטופח ורענן של השיער, העור והציפורניים.

אלג'י

כדורים המחזקים את מערכת הנשימה, באמצעות טיפול בתופעות כגון גודש, שיעול, אלרגיה וסינוסיטיס.

לאנגסטין

כדורים המחזקים את מערכת הנשימה, באמצעות הרגעת הרקמות והגנה על הריאות. לצד כך, הכדורים מסייעים לפעילות תקינה של מערכת השתן ומערכת הדם.

חומצה אלפא-ליפואית

כדורים המסייעים לפעולה תקינה של חילוף חומרים בגוף. הכדורים מביאים לפליטת מתכות רעילות מהגוף (טיהור הכבד) ומורידים את רמת הסוכר במערכת הדם.

סטרסוף

כדורים המסייעים להקלה על תחושת לחץ. הכדורים מקלים על בעיות שינה ותופעות של התנהגות חרדתית, ובנוסף מרגיעים את מערכת העיכול.

משקה אלוורה

משקה המכיל 100% מיץ טבעי המופק משיח האלוורה, ומסייע לפעילות תקינה של המעי ולמראה עור צעיר ורענן. המשקה ממלא את הגוף בויטמינים מחזקים ומינרלים, חומצות ושמנים החיוניים לגוף.

קראו עוד:

סבוני קצף אינם מחטאים את הידיים>

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

פורטל שירותי בריאות בישראל

הפורטל המוביל לשירותי בריאות בישראל- פורטל המקום שבו תקבלו את כל המידע והעדכונים העכשווים בנושאי: ביטוחי בריאות ממלכתי בקופות החולים, בריאות האישה, תזונה, אורח חיים בריא, תינוקות וילדים, גיל הזהב רפואה משלימה ועוד.

אז מה היה לנו בכתבה:

דילוג לתוכן