ניקוי רעלים מהגוף

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

ניקוי רעלים מהגוף

ניקוי רעלים מהגוףמידי יום, נחשף גוף האדם לכמות עצומה של רעלים, המתיישבים בתאים, ברקמות ובשרירים, ומציפים אותו לחלוטין. על פי אחת ההנחות של עולם המדע, מרבית הרעלים המצויים בגוף עברו בירושה מרעלים המאוחסנים בתאי ההורים.

כיום, כמעט כל עובר מוצף ברעלים. למעשה, על פי אחד המחקרים, נמצא כי מעל 200 כימיקלים בחבלי טבור עלולים לגרום לסרטן, נזק מוחי, מומים מולדים ומחלות נלוות אחרות. לכן, גם אם אדם מרגיש טוב ומבקש לחיות חיים מלאים יותר או לנסות לרפא מצב כרוני, השלב הראשון הוא ניקוי הרעלים.

טיהור הוא דרך הטבע לסייע לגוף למצוא את האיזון. הדרך הפשוטה ביותר על מנת לנקות את הגוף היא לשנות את התזונה. לצרוך מזון בריא ובכך לחזק את הגוף ולטעון אותו מחדש.

מעבר ליצירת אנרגיה, טיהור מוביל לבריאות עשירה יותר מבחינת מצב השיער, העור והציפורניים. הוא מחזק את המערכת החיסונית, מגביר את תחושת הרווחה של האדם, מפחית את התשוקה לסוכר, פותר בעיות במערכת העיכול, כאבי מפרקים, משפר את החשק המיני, מסדיר שינה ומאט את תהליך ההזדקנות.

כיצד פועל תהליך ניקוי רעלים?

בעיקרון, ניקוי רעלים פירושו לנקות את הדם. התהליך פועל בעיקר על ידי הסרת זיהומים מהדם בכבד, תוך חיסול הרעלים אותם הוא מכיל. הגוף גם מבטל רעלים באמצעות הכליות, המעיים, הריאות, הלימפה והעור. יחד עם זאת, כאשר מערכת זאת נמצאת בסכנה, זיהומים אשר אינם מסוננים כראוי מכל תא בגוף, עלולים לפגוע בו.

תהליך ניקוי הרעלים פועל בעזרת מספר תוכניות שונות אשר המכנה המשותף להן הוא נטרול הפסולת המצטברת בגוף במשך השנים וסילוקה. התהליך מבוצע בשיטות שונות, החל מדיאטות תזונתיות, צום מיצים ועד לשימוש בחוקן המוחדר דרך פי הטבעת.

אחד המאפיינים הבולטים הנלווים לאורח החיים המודרני הוא הרגלי אכילה גרועים, אשר גורמים לכבד לכרוע תחת העומס ולתפקד בצורה שאינה אופטימאלית. בדרך זו מופרשת כמות רעלים לזרם הדם אשר נעה מהכבד ומתפשטת לכל הגוף. רעלים אלו מתיישבים בתאים, מפרים את איזונם ומובילים לבעיות בריאות שונות.

למי נועד תהליך ניקוי רעלים?

על פי מחקרים מדעיים, נראה כי כולם צריכים לעבור תהליך ניקוי רעלים לפחות את לשנה. תכנית נבחרת קצרה משלל השיטות הקיימות, מנקה את הגוף כולו ונחשבת בדרך כלל לבטוחה ובריאה. יחד עם זאת, נשים מיניקות, ילדים וחולים במחלות כרוניות ניווניות, סרטן או שחפת, צריכים להיזהר מתהליך ניקוי רעלים, ולהתייעץ עם רופא לגבי נכונות הטיפול עבורם.

כיום, כאשר רעלים מצויים בסביבה יותר מאשר אי פעם, חיוני לנקות את הגוף. ניקוי הרעלים מטפל בתסמינים דוגמת עייפות בלתי מוסברת, עור מגורה, אלרגיות או זיהומים בדרגה נמוכה, שקיות מתחת לעיניים, בטן נפוחה, כאבי וסת או בלבול נפשי.

היתרונות והחסרונות של תהליך ניקוי רעלים

תהליך ניקוי הרעלים פוטר את גוף האדם מרעלים רבים כגון עשן סיגריות, זיהום אוויר, קפאין ומזון שאינו בריא. באמצעות התהליך, נפטר הגוף מכל הרעלים האלה, והאדם מרגיש בריא ואנרגטי יותר, ויכול להחלים מבעיות בריאותיות הנגרמות מהצטברות של רעלים.

יחד עם זאת, תהליך ניקוי הגוף מרעלים מגיע עם מספר חסרונות אפשריים במקרים מסוימים. הדיאטות, השיטות השונות והמוצרים המרכיבים את התהליך אינם אידיאליים עבור כולם. תרופות צמחיות המשמשות לטיהור הגוף יכולות להיות בעלות מספר השפעות שליליות חמורות אם נוטלים אותן באופן שגוי או אם האדם סובל ממצב רפואי בסיסי שאינו מתאים לתהליך. צמחי מרפא מסוימים ורכיבים אחרים אינם אמורים להילקח לצד תרופות מרשם, כי ייתכן שקיים סיכוי גבוה יותר לתופעות לוואי.

>

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

פורטל שירותי בריאות בישראל

הפורטל המוביל לשירותי בריאות בישראל- פורטל המקום שבו תקבלו את כל המידע והעדכונים העכשווים בנושאי: ביטוחי בריאות ממלכתי בקופות החולים, בריאות האישה, תזונה, אורח חיים בריא, תינוקות וילדים, גיל הזהב רפואה משלימה ועוד.

אז מה היה לנו בכתבה:

דילוג לתוכן