לאומית טבעית – רפואה משלימה ללקוחות הקופה

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

לאומית טבעית

לאומית טבעית הוא מערך הרפואה המשלימה של קופת חולים לאומית, המוצע ללקוחות קופת החולים במחיר מסובסד.לאומית טבעית

הרפואה המשלימה, כשמה כן היא: היא אינה באה להחליף את הרפואה הקונבנציונלית, המדעית, אלא משלימה אותה.

מה שהיה פעם נחלתם של מעטים בלבד, ולכן זכה לשם רפואה אלטרנטיבית, הוא היום תחום שמוכר כמעט לכל אחד, מומלץ על ידי רופאים לצד הטיפולים הקונבנציונליים ואף זוכה לכיסוי מצד המוסד לביטוח לאומי וביטוח בריאות בקופות החולים.

עקרונות הרפואה המשלימה

הרפואה המשלימה, הרבה מעבר לרפואה הקונבנציונלית, מתייחסת לאדם כמכלול, בצורה הוליסטית. היא שמה דגש על הקשר בין גוף ונפש, והאבחון והטיפול נעשים תוך הסתכלות על כלל המאפיינים הגופניים והנפשיים.

בניגוד לרפואה אלטרנטיבית, בה כל רופא מתמקדם בתחום העיסוק שלו, מטפלים אלטרנטיביים לרוב מתייחסים לכלל מערכות הגוף- מערכת העיכול, מערכת הדם, מערכת השתן, בעיות הורמונאליות, מצוקות נפשיות וכו'- ומנסים למצוא פתרון מקיף, שיהווה גם מניעה למצוקות עתידיות.

הטיפול נעשה פעמים רבות תוך נסיון לשנות את אורח החיים, בין היתר באמצעות שינוי תזונתי, הקפדה על פעילות גופנית, הפחתת לחץ ועוד.

שיטות שונות ברפואה המשלימה

קופת חולים לאומית מציעה ללקוחותיה מגוון טיפולי רפואה משלימה, שכל אחד מהם מציע עקרונות מעט שונים, הבאים לביטוי באבחון ובטיפול כאחד. המטפלים כולם נבחרים בקפידה והם בעלי נסיון רב בתחומם.

לאומית טבעית מציעה כעשרים סוגים שונים של טיפולים אלטרנטיביים.

בין הטיפולים המוצעים:

  • דיקור סיני– באמצעות דיקור נקודות מסוימות בגוף במחטים דקות מאוד, ניתן לשפר את זרימת האנרגיה בגוף וכך לרפא מחלות כרוניות, להקל על כאבים ואף לסייע בהפסקת עישון ובהרזיה.
  • כירופרקטיקה– שיטה המסייעת להרחבת טווח התנועה באמצעות מגע ידני במפרקים ושרירים. השיטה מסייעת לשיפור היציבה ולפתירת מגוון בעיות אורטופדיות כגון כאבי גב וצוואר, פריצת דיסק ובעיית עקמת בגב.
  • רפלקסולוגיה– לפי שיטה זו כאבים והפרעות במערכות שונות בגוף, כולל מערכת העיכול, מערכת הדם , מערכת הנשימה, המערכת ההורמונאלית ועוד- משתקפות כולן בנקודות מסוימות בכפות הרגליים. באמצעות עיסוי נקודות אלה עוברים הכאבים ובנוסף משתחררים מתחים ונעלמות מחלות כרוניות.
  • טווינא, שיטת אלכסנדר, פלדנקרייז, פרחי באך ועוד.
  • טיפולים בליקויי למידה כגון שיטת אלבאום המטפלת במישור הרגש יוהפיזי כדי לשפר תפקוד של ילדים ונוער הסובלים מלקויות למידה ובעקבות כך מלחצים וכעסים רבים.

כדי להוסיף לתחושת הנוחות של המטופל מציעה לאומית טבעית לקיים את הטיפולים בסניפי הרשת, בקליניקות פרטיות של המטפלים  או בבתי המטופלים.>

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

פורטל שירותי בריאות בישראל

הפורטל המוביל לשירותי בריאות בישראל- פורטל המקום שבו תקבלו את כל המידע והעדכונים העכשווים בנושאי: ביטוחי בריאות ממלכתי בקופות החולים, בריאות האישה, תזונה, אורח חיים בריא, תינוקות וילדים, גיל הזהב רפואה משלימה ועוד.

אז מה היה לנו בכתבה:

דילוג לתוכן