מסטיק להרזיה – ללעוס ולרדת במשקל

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

מסטיק להרזיה

מסטיק להרזיהירידה במשקל הייתה מאז ומתמיד עניין מעט מורכב. לשאלה כיצד ניתן לרדת במשקל התווספו התשובות הרגילות אשר תמכו בהפחתת כמות הקלוריות הנצרכות בשילוב של פעילות גופנית כזו או אחרת. התשובה נראית פשוטה מאוד אך הביצוע הרבה פחות פשוט.

סוגי דיאטות קפדניות מידי, ספורט מאומץ, משקל הגוף "שנתקע" לפתע, הימנעות מאוכל אהוב, כל אלו ועוד מכשולים רבים אחרים מתישים ומייגעים כל יורד פוטנציאלי במשקל. עם זאת, הרי יש לנו ברירה אחרת? לשמחתנו מסתבר שכן. מוצר חדשני אשר פיתוחו החל לאחרונה מביא עימו בשורות מפתיעות ומרגשות לכל מנסי הדיאטות למיניהן – מסטיק דיאטה מיוחד לירידה במשקל.

כיצד פועל מסטיק ההרזייה?

תחושת הרעב והשובע מופעלת בגוף האדם על ידי הורמונים האחראים לכך. מסטיק זה מתבסס על הורמון המיוצר בלבלב אשר לאחר כל ארוחה שולח למוח איתות של תחושת שובע. המסטיק משחרר אל הפה את ההורמונים האחראיים על תחושת השובע וממנו הם מגיעים אל שאר הגוף. מחקרים אודות מסטיק ההרזייה המדובר הוכיחו כי הוא מפחית את תחושת הרעב ב – 15 עד 25 אחוזים. יש לציין כי המסטיק פועל באופן נקודתי ואינו משכך את הרגשת הרעב הכללית.

כלומר יש להשתמש במסטיק בשימוש יומיומי במטרה להפחית תחושת רעב לאורך זמן. מסטיק דיאטה נמצא כעת בשלבי פיתוח ונראה שיהיה מוכן לצאת אל השוק בעוד כ – 5 שנים. המוצר מפותח בלונדון במעבדות האימפריאל קולג על ידי פרופסור סטיב בלום. פרופסור בלום פרסם את תוצאות מחקרו אודות השפעת מסטיק בעל מרכיבים הורמונים מעוררי שובע, עוד לפני כ- 4 שנים אך רק בזמן האחרון מצא לו מימון מתאים.

משום שמסטיק ההרזייה מבסס על הורמון טבעי המופק מגוף האדם ולא על חומר חדשני, הרי שאי אפשר היה למתגו כפטנט וחברות התרופות הגדולות, על אף שראו בו מוצר חדשני ופרקטי, לא רצו להשקיע בו כסף עקב כך. עם זאת, לאחר כמה שנות חיפוש אחר מימון, קרן צדקה גדולה המממנת מחקרים רפואיים תרמה לפרוייקט סכום כסף נכבד אשר מניע אותו כיום וגורם לו לקרום עור וגידים.

מדוע מסטיק ההרזייה הוא כדאי לשימוש?

מסטיק ההרזייה מבוסס למעשה על פעולה פשוטה של לעיסה המוכרת לנו היטב. אין הבדל בין לעיסת מסטיק ההרזייה לבין כל לעיסת מסטיק אחר, כך שמוצר דיאטה זה אינו מצריך התעסקות מיותרת או שימוש בחומרים מסורבלים. בנוסף לכך, משום שמדובר בהורמון הנמצא ומופק מגופינו, הרי שמסטיק זה יהיה בטיחותי עבור גופנו ולא יכלול השפעות או תופעות לוואי שליליות. מסטיק ההרזייה אינו עומד כתחליף לתזונה נכונה ומבוקרת ולפעילות ספורטיבית מתונה.

עם זאת, הוא עלול לעזור רבות לסובלים מבעיית השמנה כרונית ומתחושת רעב בלתי נפסקת ובלתי ניתנת לשליטה. עדיין לא ידוע אם מסטיק ההרזייה יגיע אל הצרכן על ידי מרשם מרופא או שיהיה נגיש לכל על מדפי החנויות השונות. אם ינתן מסטיק ההרזייה רק על ידי מרשם רופא הרי יהיה זה כדי לבקר את צריכתו ולבדל אותה רק עבור בעלי בעיית השמנת יתר וצורך חריף או מיידי בירידה במשקל. אם לא ינתן דרך מרשם רופא הרי יהיה מסטיק ההרזייה נגיש לכל, כמו מוצרי דיאטה רבים אחרים.

פיתוח מוצר זה עשוי לארוך עוד מספר שנים ולפי התחזיות נראה כי רק בעוד כ- 5 שנים נראה את מסטיק הדיאטה על המדפים. עד אז לא נותר לנו אלא להמעיט בקלוריות, לאכול הרבה ירקות ופירות לעשות פעילות גופנית ולחכות למסטיק ההרזייה המיוחל.

>

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

פורטל שירותי בריאות בישראל

הפורטל המוביל לשירותי בריאות בישראל- פורטל המקום שבו תקבלו את כל המידע והעדכונים העכשווים בנושאי: ביטוחי בריאות ממלכתי בקופות החולים, בריאות האישה, תזונה, אורח חיים בריא, תינוקות וילדים, גיל הזהב רפואה משלימה ועוד.

אז מה היה לנו בכתבה:

דילוג לתוכן