כללית הריון – מלווים אותך מ-א' ועד ת'

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

כללית הריון

קופת חולים כללית, או בשמה החדש – שירותי בריאות כללית היא הקופה הגדולה ביותר בישראל, הנותנת שירות ליותר ממחצית מתושבי המדינה. אחד השירותים היותר פופולאריים של הקופה, אשר מחבר אליה חברים נוספים, נקרא – כללית הריון.

כללית הריוןכללית הריון

מערך שירותים נרחב ומקיף בכל ההיבטים הקשורים בהריון ובלידה של מבוטחות קופת חולים כללית. השירותים ניתנים בסניפי הכללית ובמערך מרכזי בריאות האישה של הכללית המכיל 39 סניפים הפרוסים בכל רחבי הארץ.

במרכזים אלו מרוכזים כל הטיפולים בבריאות האישה ולאו דווקא אלו הקשורים בהריון (תחומים כמו מחלות סרטן, גיל המעבר ועוד), אם כי אלו מהווים את עיקר האוכלוסייה המטופלת בהם. כמו כן הכללית מציעה ללקוחותיה ליווי הריון דיגיטלי, המעניק מעקב אחר התפתחות העובר ומצב האם, עדכונים, חדשות, טיפים, בדיקות, מענה בפורום ובפייסבוק.

כללית הריון מלווה אתכם לאורך כל השלבים

לפני ההריון

הליווי מתחיל עוד הרבה לפני הכניסה להריון, החל משירות הנקרא "קדם הריון" הכולל ייעוץ והכוונה ראשוניים לתהליך שישנה את חייכם, המלצות וקביעת תוכנית לביצוע בדיקות גנטיות כלליות ופרטניות עבור כל זוג לפני הכניסה להריון ועד להדרכה וסדנאות בנושאים שונים כמו – תזונה לקראת הריון, נטילת תוספי מזון וויטמינים, הפסקת עישון, התעמלות ומשקל תקין ועוד.

שלב זה כולל בתוכו גם את המגבלות והקשיים בכניסה להריון, ובהתאם ניתן ייעוץ לגבי טיפולי פוריות למיניהם ועוד.

במהלך ההריון

משלב הכניסה להריון, מוצמדת לכל אישה הרה אחות הריון אישית אשר מלווה אותה לאורך כל הדרך בייעוץ, הכוונה וטיפולים שבשגרה (בדיקת מי שפיר, סקירות, אולטרא סאונד) וכאלו הנדרשים בעת הצורך.

בנוסף, בשלב זה מוצעים כל מיני כלים להתמצאות במצבים השונים של ההריון או מידע על סיכונים – לשם כך הומצא מחשבון הריון כללית המחשב תאריך לידה משוער, משקל תקין ועוד.

כלי ממוחשב נוסף הוא תוסף המתלבש על שולחן העבודה במחשב, הנקרא mybaby אשר מתריע על בדיקות, טיפולים ופעילויות המתאימות בכל שלב במהלך ההריון וכן מעדכן במידע שימושי רב ובהטבות מהכללית מדי יום.

הקופה מדריכה את המבוטחות להתעמלות וכושר גופני בזמן ההריון, כמו טיפים לתרגילי כושר גופני. שלב זה כולל בתוכו את מצבי הסיכון ומטפל בבעיות במהלך ההריון, שמירת הריון, הריון בסיכון גבוה, הריון מרובה עוברים, סוכרת הריון ועוד.

לקראת לידה

בשלבי ההריון המאוחרים יותר, מציע מערך כללית הריון קורס הכנה ללידה, סיורים למציאת חדר הלידה בבית החולים הרצוי, הכנה נפשית לקראת בוא התינוק, ייעוץ בנושא דם טבורי, מידע בנושא לידה טבעית, באמצעות אפידורל או לידה בניתוח קיסרי ועוד.

לאחר הלידה

החל מהטיפול הראשוני לתינוק, דרך הסתגלות לאמהות ולהנקה ועד להתמודדות עם השינויים בחיי הזוגיות, במעמד בעבודה ואף במצבי הרוח היכולים להגיע עד כדי תופעת דיכאון אחרי לידה. גם לאחר הלידה מציעה קופת חולים כללית מגוון שירותים ליולדת וכן לתינוקה הטרי.

ראו גם:

חיידקי GBS בהריון – האם צריכה להיות סיבה לדאגה?

>

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

פורטל שירותי בריאות בישראל

הפורטל המוביל לשירותי בריאות בישראל- פורטל המקום שבו תקבלו את כל המידע והעדכונים העכשווים בנושאי: ביטוחי בריאות ממלכתי בקופות החולים, בריאות האישה, תזונה, אורח חיים בריא, תינוקות וילדים, גיל הזהב רפואה משלימה ועוד.

אז מה היה לנו בכתבה:

דילוג לתוכן